Wpis z mikrobloga

@mistrz_tekkena: nie wiem do końca o co kaman i dodam, że nie jestem pisowcem ale ten festiwal #!$%@? w "mediach" odnośnie trybunały prostytucyjnego tylko zabetonował wyznawców pis a tych niezdecydowanych skierował w obięcia jarosława.
Mnie najbardziej boli jak patrzę na Petru bo jestem w 200% pewien, że z każdego lumpa z okolicy można zrobić lidera opozycji z czasem antenowym itp itd.
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena:
Ogólnie mnie bardziej bawi bul mediów, które z każdej głupoty robią gunwoburze na tydzień gadania. Rozumiem, że cała akcja z TK, to jednak jest afera, ale jakoś wszystcy zapominają, że wyrok TK niewykonany był 50 razy w przeciagu nowej, wolnej Polski, z czego 49 razy nie wykonało go PO...
  • Odpowiedz
@maciekson: A czy to nie jest czasem tak, że jak TK wydał wyrok na ustawę to ona po prostu nie wchodzi w życie, a to "niewykonanie wyroku" o którym piszesz to po prostu nie utworzenie nowej ustawy na miejsce tej odrzuconej (np z powodu końca kadencji itp)?
  • Odpowiedz
Mnie najbardziej boli jak patrzę na Petru bo jestem w 200% pewien, że z każdego lumpa z okolicy można zrobić lidera opozycji z czasem antenowym itp itd.


@piastun: za to kobieta o egzotycznej urodzie, która nie potrafi się poprawnie wypowiedzieć po polsku - nadaje się do rządzenia xDDD
  • Odpowiedz
nie wiem do końca o co kaman i dodam, że nie jestem pisowcem ale ten festiwal #!$%@? w "mediach" odnośnie trybunały prostytucyjnego tylko zabetonował wyznawców pis a tych niezdecydowanych skierował w obięcia jarosława.


@piastun: Zauważam odwrotny trend.
  • Odpowiedz