Wpis z mikrobloga

że wyrok TK niewykonany był 50 razy w przeciagu nowej, wolnej Polski, z czego 49 razy nie wykonało go PO...


tak, bo PO stwierdziło publicznie, że kładzie #!$%@? na TK i jego wyroki. Nie żeby bałagan legislacyjny był OK, ale to nie to samo co kwestionowanie wyroków TK.

Pewnie jeszcze sądzisz, że sędziowie TK nie mogą orzekać we własnej sprawie, że wyrok jest nieważny bo ma być 9 osobowy skład do spraw
@piastun: wg. Badań 24% badanych przyznaje rację pisowi. Jak widać tylko hardkorowe pisowskie lemingi lykajace niezależną propagandę popierają to bezprawie. Co do Petru to poszukaj jego cv (kiedyś w goldenline miał) i pomysl czy masz choć 10 % jego osiągnięć. Koleś ma największe osiągnięcia na rynku pracy w całym sejmie. Mnie zastanawia jak Kaczyński który w życiu godziny poza budżetowka nie popracowal może trzasc całą Polską.
Mnie zastanawia jak Kaczyński który w życiu godziny poza budżetowka nie popracowal może trzasc całą Polską.


@Herubin: mnie też to zastanawia ale w odniesieniu do całego sejmu i szeroko pojętej administracji.
Co do CV swetru itp :) to przypominam, że palitłok też budził duze nadzieje a jak się skończyło to wiadomo.
Pozatym, koleś jest tak ekstremalnie i nachalnie reklamowany przez "niezależne" i "wolne" media, że jest od samego początku do końca
@GilbertEatingGrape: Zatkało mnie. Oglądałeś TVRepublika dłużej niż 5minut kiedykolwiek? Nie twierdzę, że nie mają wyraźnie zarysowanej linii, ale o takim pluralizmie poglądów np. w programach publicystycznych, wiodące media mogą tylko pomarzyć... Krytyka PiS też jest na porządku dziennym, tylko Ty wyciągasz wnioski "a priori", a że nie mają one później odzwierciedlenia w faktach - trudno. Tak samo z Wyborczą... śmiech na sali.. krytykowała? Trybuna Ludu była mniej więcej równie obiektywna. Przez
@mistrz_tekkena: Śmieszkować z nieudolnych rządów kogokolwiek, to sobie można chyba tylko jak się jest za granicą.
Niestety, ale w polityce zawsze będzie lepiej dla jednych, a gorzej dla drugich. A jak jesteś po środku to zawsze przegrywasz.
@adamgtx: sam się sążnie ośmieszasz sugerując "pluralizm" politycznym wyrobnikom. Ta "telewizja" jest tylko po to, żeby robić propagandę PiSowi. Kłamią, manipulują i srają jadem wokoło jak tylko mogą, byle zdrajcy Polski dorwali się do koryta, co im się udało. To jest gorsze niż trybuna ludu, bo oni śmią się nazywać "niezależnymi", a bardziej zależnej politycznie telewizji nie ma w tym kraju.
Jeśli masz problem z tym, o czym piszą w prywatnej
@piastun: Co będzie z Petru poczekamy, to zobaczymy. Może będzie drugim Palikotem, a może reformatorem. Nie zgadzam się tylko z mówieniem o nim, że to człowiek znikąd, bo osiągnął wiele w życiu.
@GilbertEatingGrape: Nieźle masz pod kopułą poukładane :D Masz jakieś dowody na sponsorowanie TV Republiki przez PiS? Śniło ci się czy masz takie przeczucie, czy jeszcze coś innego? :D Bo, że GW dostawało piniendze od państwowych instytucji, choćby przez wykup ogłoszeń, to fakt powszechnie znany... nie tyle, że kłamiesz. Odwracasz kota ogonem. Myślę, że nieświadomie, bo nienawiść wypełnia twój czerep. Przebiegnij się gdzieś, ochłoń, wypij szklankę zimnej wody i spróbuj uczciwie spojrzeć
@GilbertEatingGrape: A. No i nie dziwie się za bardzo twojej postawie. Masz jakiś wypracowany światopogląd, w którym utwierdzają cię wszyscy dookoła. Świat jest pięknie poukładany, wszystko się zgadza, wszystko jest na swoim miejscu. Nagle odkrywasz takie TV Republika, gdzie mówią dokładnie na odwrót. W psychologii, zjawisko, które wtedy powstaje, nazywa się dysonansem poznawczym. Coś przestaje ci się zgadzać, ktoś próbuje zburzyć twą sielankę. Im bardziej zabrnąłeś z zaufaniem w tych, którym