Wpis z mikrobloga

@OtwarteAudio: zamiast puscic te glupie pady to sprzedałem lpk 25 bo oczywiscie zachciało mi się wydać pieniądze na jakies glupie audiofilskie słuchawki i na czym mam teraz tworzyć kurva na klawiaturze nie będę

Polecisz cumplu jakies klawisze z padami budzetowe do 500zl? dopiero się uczę
@MichaI: z padami, masz na myśli z takimi przyciskami co to się gra perkusyjne rzeczy, albo robi się z jednego magiczny przycisk "bring da bass!"?

Przyda się pomoc kogoś kto się zna, ale ja się nie znam, więc się wypowiem:

Na klawiszach też jestem początkujący. Mam M-Audio bo miał ciekawą ofertę tanich urządzeń. Za ~350zł kupisz od nich klawiaturę 32 klawisze + 8 padów + pokrętła. Np. Air mini
@OtwarteAudio: mirku kompletnie się na tym nie znam ale mam pytanie czy taki utwór jak ten w linku da się nagrać na takim sprzęcie jaki napisałeś czyli Air mini 32 , nie pytam o talent muzyczny oczywiście tylko mniej więcej o możliwości techniczne https://www.youtube.com/watch?v=FC5-T9wB8y0
A jeśli nie to jaki sprzęt oraz oprogramowanie, oczywiście na linuksa, by trzeba było?
@cruc: taka klawiatura wypluwa z siebie tylko sygnał MIDI, więc tak prawdę mówiąc to nawet ona jest opcjonalna, bo możesz po prostu "ułożyć" ścieżkę w programie jak z klocków. Duża część utworu to motywy grane wręcz "jednym palcem", więc 6 oktaw na klawiaturze nie wydaje się niezbędne :) Jeśli będziesz tworzyć tylko wewnątrz komputera (odpada nagrywanie analogowe) to nawet na początku nie musisz inwestować w kartę muzyczną.

Jeśli chodzi o kompatybilność