Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ale kisnę z wielkich znawców i profesjonalistów xDD. Lepiej w ogóle cofnąć się do średniowiecza, zrobić wszystko jak w 1.5 i nic nie zmieniać. #!$%@?ło się już w głowach niektórym do reszty. Gra się zmienia i zmieniać się będzie. Jak wprowadzili CZ-tkę to tak samo płakaliście a później każdy o niej zapomniał bo została zbalansowana.

Dzisiaj wbiłem na polski hehe serwer arena 1v1 to od razu jakiś mateusz zaczął jęczeć że po #!$%@? kurczakom swetry na święta hurr durr robią minecrafta z tej gry. #!$%@? najlepiej się zatrzymać i nic nie ulepszać bo po co xD. Jak już wprowadzają coś nowego to jest jeszcze większy ból dupy niż jak nic nie wprowadzają.

Nerf będzie w przeciągu 1-2 tygodnia, tyle mam do powiedzenia. A jak jeszcze jest jakiś seba co #!$%@? przez 10 lat w CS-a ma bul dupy że twórcy próbują coś zmieniać to mam poradę


elo
#csgo #oswiadczenie #buldupy
softenik - Ja #!$%@? ale kisnę z wielkich znawców i profesjonalistów xDD. Lepiej w og...

źródło: comment_T2KFqDph72YZCRWpki7ujhpceYg6eQNd.gif

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@only: stary to ty nie znasz jednostki czasu valve? 1-2 tygodnie to dla nich natychmiast.

Oczywiście w tym wpisie nie bronię w żaden sposób valve, no bo spójrzmy prawdzie w oczy, powinni najpierw chociaż skontaktować się z pro sceną przed dodawaniem takich aktualizacji, no ale kogo my chcemy oszukać, dev team cs:go to najgorszy dev team od valve xD.

Nawet pamiętam na oficjalnym blogu devów tf2 się śmiali z dev teamu
  • Odpowiedz
@only: nie mówię, że nie mają prawa, no ale bez przesady. Ja tam się cieszę, że jakiekolwiek zmiany są w tej grze, bo mają tyle hajsu z doty że mogli ją zostawić w #!$%@? xD
  • Odpowiedz
#!$%@? najlepiej się zatrzymać i nic nie ulepszać bo po co xD


@softenik: Sęk w tym, że tu nie chodzi o ulepszenia. Te wszystkie zmiany to tani chwyt, żeby dać ludziom poczucie, że coś się z grą dzieje.
  • Odpowiedz