Wpis z mikrobloga

@kalabanga: a może nie odbierał, bo nie spał...no wiesz...Telefon musiał zostawić w domu, żeby załatwić kilka pilnych spraw....moze jakies małe dochodzenie..a telefon?Czemu został w domu?Żeby widział każdy, że logowanie było w mieszkaniu..a nie np. przy moście?..albo w Indiach?Ktoś kto pracuje w abw nie popełniałby takich głupich błędów. Niebieski Adaś za to mógł być w tych sprawach- jak to się mawia... ,,zielony". Mógł nawet czuć się w obowiązku odprowadzić ją, żeby się
@kurdwa: z tym się oczywiście zgadzam, że nie powinna się doprowadzać do takiego stanu i podejmować pochopnych decyzji. Ale wiadomo, że lepiej, żeby ktoś żył niż nie żył, jeśli możemy coś w tej kwestii zrobić (odbiorę ją samochodem->bezpiecznie dotrze do domu, będzie wracać pieszo -> może jej się coś stać). Natomiast co do dosypywania czegoś do drinka, to wiem tyle, że ponoć znajomi z imprezy a także obsługa klubu zeznali, że
@insanebelieve: si, tak jak mowisz. Kazda para ma swoje uklady w tej sprawie i swoje zdanie. Zalezne pewnie od wielu czynnikow. Dlatego tez uwazam ze nie powinno sie wyciagac wnioskow co do ich relacji na podstawie takiego a nie innego zachowania chlopaka. Bo tak jak takie rozegranie logistyczne tego wieczoru moze swiadczyc o problemach w zwiazku, tak nie wyklucza ze kochali sie, ale dawali sobie duzo wolnosci, ufajac sobie i wierzac
@montana94: z tego co pamiętam nie twierdziłam nigdzie, że przez to, że jej nie odebrał pewnie się nie kochają, tylko że to dziwne zachowanie z jego strony dołączając do tego fakty, że skoro mówiła ok 3, iż jest w drodze do domu, to chyba dziwnym jest, że do rana jej w tym domu nie ma, a do tego zgłoszenie zaginięcia dopiero o 17 (i to właściwie wysłanie smsa do brata że
@insanebelieve: sorry, moj blad, uzywasz stwierdzenia dziwne. Ale wracamy do wczesniej ustalonego wniosku -> (twoje zdanie/moje zdanie) dla Ciebie dziwne. Wedlug mnie w pewnych okolicznosciach mogloby byc normalne.
Choc nie wykluczam ze to zachowanie moglo byc symptomem zarowno dziwnych relacji (tak jak Ty piszesz) jak i grubszej sprawy ->( ͡° ͜ʖ ͡°)- #teoriespiskowe #moglobyc