Wpis z mikrobloga

@alibaba848: czyli doładowania bym kupował z tmobile w sklepie, tak jak robię to teraz, tylko, że kupuje plusa i będzie tak jak w plusie za doładowanie 5 złotych przedłuża kartę o rok na wychodzące? Przeniósł bym numer bo plus coś ostatnio robi wały u mnie w zasięgu
raczej swoje doładowania. zachowasz numer jak przeniesiesz a z tym to akurat nie ma problemu bo wszystko robą za ciebie. jak mi sie umowa kończyła to już wczesniej wysłałem co trzeba do virgin a oni sami wypowiedzieli umowe w tmobile itd
@XpruF: Jak to działa? Doładowuję raz by przedłużyć ważność konta, a potem dożywotnio te free pakiety? Z salda konta ściąga dopiero po przekroczeniu free limitu?
@far_away: trzeba doładować raz na rok z tego co się orientuję żeby utrzymać ważność konta.
I tak, z salda ściąga dopiero po zużyciu tych pakietów. Jak się skończy ten darmowy to można dokupić w niezłych cenach minuty/smsy/megabajty.
@atc_damian: co w tym dziwnego? Ja bym nie wykorzystał no limit także wydawanie co najmniej 30 zł na miesiąc nie jest mi potrzebne, wolę wydać ⅓ tej kwoty i faktycznie zużyć tyle ile