Wpis z mikrobloga

Witajcie mireczki!
Pomyślałem, że zorganizuje małe #rozdajo w związku z tym czym się zajmuje. Mam nadzieje, że będzie jakieś zainteresowanie - a co jakiś czas będę takie robił ale z innymi produktami :)

Do rozdania mam t-shirt z własnym, dowolnym nadrukiem, w dowolnym miejscu. Nadruk wykonywany jest cyfrowo, co wiążę się z wysoką jego jakością. Koszulka na której wykonany jest nadruk to sto procent bawełny - żadne koszulki marnej jakości od fruit'a jak to często ma miejsce na allegro. Nadruk do 25x28cm z przodu i tył do 10x15 ;)
A więc plusujcie mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS: Pomyślałem, że z okazji zbliżających się świąt, z każdego produktu który sprzedam ( Koszulki, bluzy, polo, torby ekologiczne - dzieciece jak i męskie o dowolnych kolorach) oddam 2-3zł na dom dziecka. Chyba, że macie jakiś lepszy pomysł, jest ktoś kto bardziej potrzebuje (jakiś wykopowicz?).

Gdyby był ktos zainteresowany kupnem to zapraszam na PRIV ;)

#rozdajo #rozdajozadarmo #mirkorandom #tshirt #koszulki #koszulaboners #polo #ubrania #modameska
Pobierz wypokjointclub - Witajcie mireczki!
Pomyślałem, że zorganizuje małe #rozdajo w związk...
źródło: comment_ZUWtC0hnORLj26fncCgq4o2Yb3mcLNOd.jpg
  • 19
A ze tak a propos się Mireczki zapytam - wie ktoś ile mniej więcej kosztuje stworzenie takiej koszulki z własnym nadrukiem z tyłu i z przodu - jednej, jedynej, jako osoba prywatna? (zapewne ceny podobne wszędzie także może ktoś się orientuje)
KOSZULKI:
Biala:
Do 10x10cm - 27zl
Do 20x20cm - 31zl
Do 25x28cm - 34zl
Do 40x28cm - 37zl
Tyl do 10x15 - 5zl
Tyl powyzej 10x15 - 10zl
Rekawek lub dodatkowe grafiki +5zl



Czarna+kolor:
Do 10x10cm - 31zl
Do 20x20cm - 34zl
Do 25x28cm - 37zl
Do 40x28cm - 44zl
Tyl do 10x15 - 7zl
Tyl powyzej 10x15 - 7zl
Rekawek lub dodatkowe grafiki +5zl

Biala polo:
Do 10x10cm - 37zl
Do