Wpis z mikrobloga

Podsumowanie odcinka, niemiecka agentka dzwoniąca po wsparcie z zablokowanego telefonu.
10ty to nie ostatni odcinek sezonu.


4/10 odcinek ale tylko za scene Saula i Eowyny w pokoju przesłuchań bo byłoby klasyczne 2/10
P.S Kobieta z psem to terminator T-1000
Dar Adala król wywiadu i Mosadu, Marco D’Aviano z "Bitwy pod Wiedniem" a moja 4 letnia siostrzenica mogła by go przekręcić byle historyją z przedszkola.
#homeland #seriale
źródło: comment_naZ3UaC83HDTjtNIAWF58IovgzL8jP4g.jpg
  • 20
@Soutaiseiriron: sorry, oglądając Fargo równolegle do Homeland mam nieco zawyżone oczekiwania co do serialu. Ponieważ jeden nie może się równać z drugim pod żadnym względem, pomijam tutaj całkowicie format i background historii. 5ty sezon homeland jest miałki i nierówny, zdecydowanie 4ty sezon pod każdym względem był lepszy i bardziej wyrazisty.

niemiecka agentka dzwoniąca po wsparcie z zablokowanego telefonu.


@AmonGoeth: Ona po prostu wie, że jak tylko podświetli się telefon to cia, fbi, nsa i nba od razu słucha. Nie musi się nigdzie łączyć :) Ok Google i te sprawy :)
@AmonGoeth: dużo racji, i w ogóle już nie mogę pierdzielenia, że świetny sezon, świetny sezon, płacą im za to czy co? sezon dobry, ale nie jest jakiś wybitny porównując z wcześniejszymi. Rudej nie mogli do wariografu podłączyć?
@first: Tutaj pies pogrzebany, bo w tej kwestii serial sam się wydymał w odbyt.
Rudą nie podłączą do wariografu bo jest wysokim agentem który wariograf mógłby oszukać, tak tłumaczyli twórcy...
W TAKIM RAZIE DLACZEGO SAULA CHCIELI PODŁĄCZYĆ I WYSŁALI W TYM CELU POŚCIG ZA NIM?!!
(kurtyna)
pomijam fakt że w sezonie 2gim poddawany jest testowi na wariografie, gdzie zresztą wariograf udaje mu się oszukać.

Kolejna sprawa że z takimi zarzutami jakiej
@AmonGoeth: masz oczywiście racje, ale moim zdaniem nie jest to nic do czego twórcy by już nas nie przyzwyczaili. Homeland jest takim rozrywkowym, mniej wymagającym serialem, nastawionym na wywoływanie emocji. Mnie to kupuje, lubie te szpiegowskie klimaty, i jestem w stanie przymknąć oko na te niedoróbki (chociaż czasami aż boli te przymykanie). Wyobrażam sobie jednak ze moze to kogoś mocno irytować
@NieBojeSieMinusow: fani serialu niestety to nie są "coctail club" tylko do 5tego sezonu dotrwali zdecydowanie ci którzy śledzili go bacznie i uważnie, na reddicie z tego co widzę lecą ogromne baty w kierunku producentów za te wszystkie niescisłości i dziury w scenariuszu które zostawiają bardzo negatywny ślad na odbiorze jako całości.

P.S Carrie ogląda materiał zmontowany jak umiera Quinn, jest tam ujęcie z kamery CCTV ze srodka, na filmie który ona
@AmonGoeth: Obejrzałem dopiero teraz, zgadzam się w 100%. O ile sezon zapowiadał się całkiem dobrze, tak wszystkie "dramatyczne momenty" są po prostu... #!$%@?.

Całe napięcie (ujęcia, charakterystyczna muzyka) budowane przy scenie przegrzebywania plecaków można było sobie darować, bo od początku było pewne, że nie znajdą pustej apteczki, jeszcze te głupawe ujęcia, jak świdrują go wzrokiem przed otworzeniem plecaka, jakby byli pewni, że to on. Niby później się to wyjaśniło, ale sama
@vinmcqueen: Heh, dokładnie to samo założyłem, już bardziej realistyczne by było jakby niemieckie służby znalazły ten squat i zadzwoniły po Carrie i Astrid, ale oczywiście te agentki mają ponadprzeciętny zmysł...
Dobre też było, że Quinn siedział jak jakiś menel non stop w przyczepie w tym Kosowie, jakby przyczepę załadowali na rakietę i wysłali na Marsa chyba też by się nie zorientował xD.