Wpis z mikrobloga

1. Kupujesz laptopa Dell 2013 roku w Listopadzie
2. Gwarancja na 2 lata.
3. Kwiecień 2015 przypominasz sobie o gwarancji i piszesz do supportu della w sprawie przedłużenia gwarancji.
3,5. Kwota przedłużenia na dwa lata 360PLN brutto. Spoko cena.
4. Zostawiasz temat do lipca. Pytasz o to gdzie przelać mamonę.
5. Chcą potwierdzenia, że chcę przedłużyć.
6. Potwierdzasz.
7. Brak odpowiedzi.
8. Po kilku dniach ponownie się przypomniasz.
9. Brak odpowiedzi.
10. Po dwóch miesiącach uzyskujesz kontakt do innego gościa z Dell support.
10,5. Okazuje się, że cena to 599,99PLN brutto.
11. Gwarancja tak bardzo #!$%@?.
12. Dell Team Polska ssie.
13. Dziękuję, dobranoc.

#gorzkiezale #dell #laptopy
  • 20
@GrabkaMan:

3. Kwiecień 2015 przypominasz sobie o gwarancji i piszesz do supportu della w sprawie przedłużenia gwarancji.

3,5. Kwota przedłużenia na dwa lata 360PLN brutto. Spoko cena.

10,5. Okazuje się, że cena to 599,99PLN brutto.

4. Zostawiasz temat do lipca

12. Dell Team Polska ssie.

A to nie wiedziałeś, że im mniej zostało gwarancji tym cena wyższa? Cena była aktualna na kwiecień, w lipcu już była inna, do tego dochodzą też
@trolejbus:

Z naszych danych wynika, że gwarancja obejmująca pomoc techniczną w zakresie tego produktu firmy Dell wygasła. Nadal jednak oferujemy różne rozwiązania wymienione poniżej.


Super. :|
@GrabkaMan: spróbuj tutaj:

Dell Solution Center
Dell, Inc. (UK& IRE)
Direct Dial (UK) : 01344378887 Extn : 3405845
Direct Dial (Ireland) : 01 204 4168 Extn : 3405845
E-mail : girish_hs@dell.com
Website: www.dell.co.uk

This is to keep you informed that for any New Desktops , Laptops , Printers ,Cartridges and for warranty upgrades. Please mail me or call me back so that I can be at your service with the fabulous
@trolejbus:
Many thanks for your mail, if the system is in UK I can offer quote for warranty, however if the system is in Poland you have to Dell technical support Poland for warranty extension .

Niestety. Chyba dupa. :|
@GrabkaMan: a wyslales Service Taga? Ja miałem 2 oferty... A ta gwarancja jest miedzynarodowa. Napisz czy możliwe jest przedłużenie gwarancji na tego service taga i powiedz ze jesteś uk. Porownasz oferty...