Wpis z mikrobloga

No i macie Oskarka. Jak zwykle pogarda dla ludzi.
http://www.wykop.pl/wpis/15535127/cebulaki-w-kolejce-po-darmowa-puszke-warta-1-49-pl/

CEBULAKI W KOLEJCE PO DARMOWĄ PUSZKĘ WARTĄ 1,49 PLN.

GDZIE JEST GODNOŚĆ I DUMA TEGO NARODU? XDDD

Idealne podsumowanie. Stoją takie #!$%@? 30-45 minut po puszkę za #!$%@? złoty czterdzieści dziewięć xD nie wiedząc że ich czas jest warty dużo więcej


A sytuacja wygląda nieco inaczej.

Wiecie co? Jak już jesteśmy w gorących to odpiszę. Myślę, że nie chodzi o te 2 cebuliony. Dziecko odbiera to inaczej, to są emocje dla nich. Sprawa kolejna. Dzięki takim akcjom następuje integracja tłumu, nowe znajomości, nowe rozmowy. Nawet dzieciaki między sobą nawiązują znajomości, a co za tym idzie, rodzicie sobie wspólnie wchodzą w interakcje z innymi rodzicami. Coś czego brakuje w świecie opartym tylko o fejsiki i lajki. Wrzuć na luz czasem.

Naprawdę proponuję czasem spojrzeć na świat z pozycji innej niż pogarda. To zrobi lepiej dla społeczeństwa i relacji międzyludzkich.

#polakibiedakicebulaki #stoppolonizacjieuropy #polakicebulaki #polakibiedaki #heheszki #4konserwy #polska #neuropa #psychologia #psychiatria
Pobierz mossad - No i macie Oskarka. Jak zwykle pogarda dla ludzi.
http://www.wykop.pl/wpis/...
źródło: comment_pcwRAi4mVohj37zxoUruf6c9OUGv345A.jpg
  • 6
Dzięki takim akcjom następuje integracja tłumu, nowe znajomości, nowe rozmowy. Nawet dzieciaki między sobą nawiązują znajomości, a co za tym idzie, rodzicie sobie wspólnie wchodzą w interakcje z innymi rodzicami. Coś czego brakuje w świecie opartym tylko o fejsiki i lajki.


@mossad: nie wiem, o co chodzi w calej sprawie, ale po przeczytanu tego zdania doszedłem do wniosku, ze chyba żyjemy w innych rzeczywistościach. normalnie człowiek do własnej matki za rzadko
Myślę, że nie chodzi o te 2 cebuliony. Dziecko odbiera to inaczej, to są emocje dla nich. Sprawa kolejna. Dzięki takim akcjom następuje integracja tłumu, nowe znajomości, nowe rozmowy.


@mossad: Życie polega tlyko na koszcie ekonomicznym, a człowiek jest warty tyle na ile wyceni go rynek. Wszystko inne jest lewackie. Zamykam dyskusje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mossad: Sam bym wziął darmową puszkę, zresztą w okolicy uczelni już kilka razy dostałem za free. Ale żeby stanąć w takiej kolejce, to musiałoby mnie mocno #!$%@?ć.