Wpis z mikrobloga

dopiero teraz zdałam sobie sprawe, że zaginęła dziewczyna, której nie znał nikt z nas do tej pory... ba , nikt nawet o niej nie słyszał... nikt nie robił zakupów nawet u niej.... a teraz wiemy o niej mega dużo... dzięki Jej obecności na portalach społecznościowych i korzystania z zasobów Internetowych- da się praktycznie zbudować historię Jej życia... jak się już odnajdzie i będziemy przypadkiem w Rossmanie, to każdy z nas patrząc na nią, będzie znał więcej faktów z Jej życia, niż Ona sama... już dzisiaj zaczne czyścić niewygodne informacje o sobie...
#ewatylman
  • 18
  • Odpowiedz
@HhhOooO: że jak zaginę, to mogą udostępniać zdjęcia lewego profilu, a to prawy mam zdecydowanie lepszy... /a konkretnie, że jak się postaracie, to za dwa dni wypiszecie mi tutaj życiorys z materiałami audio i wszystkim innym, nawet jak nie chcemy, to nie jesteśmy anonimowi, /
  • Odpowiedz
trzeba wrzucić również kilka zastanawiających tropów, żeby w razie, jak nas posądzą o coś, mylić trop w sposób inteligentny, jednak stanowczo nie nużący...
  • Odpowiedz
dopiero się uczę "Waszego języka", co prawda zauważyłam, że panuje tu również moje ulubione nekro poczucie humoru... i lekko szyderczy stosunek do mas... jednak nadal nie rozumiem pewnych kwestii... zieloni, prawi, mirki, i inne dziadostwa... ale już tworzę słowik wykopków, więc myślę, że już gdzieś za dwa lata będę śmiało brała udział w dyskusjach...
  • Odpowiedz