Wpis z mikrobloga

@bartov: Jako ogromny fan czystego Androida zawsze wszystkim polecam CM. Nie będzie to działać tak stabilnie jak stockowy, ale na pewno będzie działać szybciej i będzie ładniejszy.

Stracisz niestety funkcje czysto samsungowskie typu smart stay itd.
@bartov: Nie, ja osobiście mam teraz Nexusa 4. Wcześniej używałem pierwszego Galaxy, a Samsung jest na tyle miły, że nie blokuje bootloaderów i proces wrzucania romu jest dziecinnie prosty.

@lucku: To zdecydowanie fakt. CM żre baterię szybciej niż stockowy rom.
@lukaszlew77: @bartov: Także polecam CM. Nie mam samsunga, ale CM mam od dłuższego czasu. Różnica w działaniu tych dwóch ROMów jest po prostu niemożliwa.

Co do tych funkcji to przy nieco chęci można je znaleźć na forach (np. na xda ) nieraz nawet i usprawnione. ;)
@Trzepaczka: A ja dzisiaj zainstalowałem znowu flashtoola. Mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie dobrze...

Zaraz będę się z tym bawił..

Ale najpierw full backup!

Tak w ogóle - korzystasz z nielegalnych apek? Czy tylko bezpłatne / kupowane ?
@GrabkaMan: Titanium backup jedynie ściągałem z ipmart, ale potem wróciłem do darmowej wersji, bo i tak potrzebowałem go tylko do pojedynczych apek. Tak to przeważnie w promocjach coś kupuję albo darmowe ;P PowerAmpa mam kupionego, Novę, runtastic, paperland live wallpaper, unified remote full i swype - chyba tyle.