Wpis z mikrobloga

#nootropy #adrafinil Testuje drugi dzień adrafinil. Przesyłka w 5 dni z PowderCity.
Stymulacja jest delikatna, ale efekt jest widoczny, bo zamiast prokrastynować(niestety na to tak dobrze nie działa) na Wykopie - czytam książkę, co jest w moim przypadku ewenementem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Żadnego speeda, czy nerwowości. Usuwa też fajnie efekty niedoboru snu, ale nie jest tak, że w ogóle nie chce się spać. Oprócz wątroby, pewnie szkodzi na nerki, bo chce się dużo pić i mocz śmierdzi. Byłby fajny środek, gdyby cena była na poziomie Noopeptu, bo średnio mi się widzi płacić tyle za stymulant w stylu ulepszonej kawy.
  • 11
@immf3: mam podobne odczucia, bierzesz jedną rano? Prawdopodobnie dobrym pomysłem jest branie tego raz na jakiś czas, max 2-3 razy w tygodniu. Bardzo dobrze na przykład jechało mi się po nim samochodem, bez porównania do normalnej sytuacji
Pochodny modafinilu, tylko lepiej przyswajalna. Przy dłuższym stosowaniu możesz mieć skurcze mięśni, krwotok z nosa, czy zmiany humorów, możesz też się zupełnie przyzwyczaić, każdy organizm reaguje inaczej ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kwsap: Adrafinil full legal, zawsze może się sanepid doczepić, że dopalacze i przesyłka do zniszczczenia, ale jak nie handlujesz to nic ci nie grozi.
@immf3 To dobrze ( ͡º ͜ʖ͡º) znaczy dobrze działa, a właśnie, daje Ci to coś? Na mnie średnio działało. @kwsap zasadniczo do Polski możesz zamówić wszystko, jako, że są to suplementy, a nie dopalacze, czy narkotyki, to żaden problem :)
@Dassault: @PanChomik: Właśnie odstawiam po lekkim nadużywaniu, jak najbardziej da się uzależnić, ale to nie amfetamina, więc tragedii ni ma. Trochę spada w dzień koncentracja, a na wieczór zamula. Humor neutralny. Co do produktywności to zalecałbym brać w trakcie roboty, a nie przed ( ͡° ͜ʖ ͡°)