Wpis z mikrobloga

@Changa: Nie to, że są złe. Może niektóre są ładne. Ale dla mnie tego typu zdjęcia pokazują najwyżej kunszt wizażysty i to do tego na jedno kopyto. W tych zdjęciach nie ma żywych kobiet, są tylko wystylizowane produkty. Całkowity bezsens w takich konkursach, bo jak mam oceniać ich maski, to po co to komu?
  • Odpowiedz
@Impresjonista: Na tym etapie nie trzeba dawać dupy. Moja koleżanka startowała teraz i nieco mi objaśniła. Wybory Miss to dopiero początek. Te bardziej rozrywkowe idą się ruchać a te, które nie chcą - odchodzą z branży :)
  • Odpowiedz
@Changa: Lasek na obrazku jest 31. Interesujące są (licząc od lewej do prawej, rzędami): 1,7,9,10,20,24(24 !, naprawdę niezła a generalnie nie lubię blondynek).
  • Odpowiedz
Nie wiem który filtr do photoshopa mógłby wygrać... Ah no w sumie jest tam tylko jeden to już mamy zwycięzce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JACHIN: "Nie bójcie się, one też wielu z was by kijem nie dotknęły nawet." bo mają wybujałe ego, sorry, one wyglądają na wychudzone, już widzę te kości w bikini i bzdety o ratowaniu swiata, pokoju i eko.
  • Odpowiedz