Wpis z mikrobloga

Ostatnio sobie myślałem i doszedłem do wniosku, że mężczyźni są bardziej empatyczni niż kobiety, mimo iż panuje przekonanie, że kobieta jest łagodna i czuła. Najczęściej można tą zależność zaobserwować, w różnego rodzaju sklepach czy sytuacjach gdzie trzeba ,,coś załatwić", jak ekspedientka/ekspedient/usługodawca stwierdzi, że ma nawał roboty i nie da rady, to facet najczęściej nie będzie się kłócił, przyjmie tą wiadomość i znajdzie innego usługodawcę, a jak kobiecie się powie, że nawał roboty, że się nie da, to broń borze sosnowy tej osoby co ośmieliła się użyć zwrotu ,,nie da rady" bo, w takiej sytuacji kobieta nie odpuści i zrobi raban, prawie wydłubując nieszczęśnikowi oczy. Taka prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oswiadczenie #heheszki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 3
@Palcem: ja na przykład miałem taką sytuację, że przez 3 miesiące lazilem z ręką w gipsie włącznie z nadgarstkiem. W sklepach podczas pakowania zakupów ŻADNA kobieta nie zaoferowała swojej pomocy, natomiast dwóch facetów, którzy pracowali na kasach po prostu pakowali mi zakupy do toreb /plecaka. Sklepy to Lidl /biedronka i osiedlowy. Także tego...