Wpis z mikrobloga

@robertx: ostatnie 5 meczy city na wyjezdzie z Stoke to 3 remisy, City ostatnie 5 meczy na wyjezdzie tylko 2 winy w tym remis z najgorszym teamem w Lidze, Stoke jest druzyna underowa z dobra obrona a w City nie gra Aguero, Toure i jeszcze kilku grajkow. Stoke u siebie jest bdb ostatnio dwa winy z Chelsea. Do tego godzina spotkania tez ma wplyw.
@Obstaw: Dzięki, fajnie to wszystko analizujesz. Zobaczymy za jakieś 4 godziny jaki będzie rezultat na koniec spotkania, buki faworyzują mocno ManC, na Stoke kurs 5.0 :-)
@Obstaw: Poszło 9 singli z tej listy, na pierwszy meczyk się nie wyrobiłem, a widzę, że chyba ładnie wejdzie. A co do analiz to po prostu jakoś tak pewniej się czuję jak wiem czemu stawiam na taki wynik a nie inny ;) Ale dopóki wasze typy przynoszą zysk to nie wymagam od was niczego więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Obstaw: Man City, wczoraj wieczorem obstawiałem tasiemkę i właśnie on był na 1. miejscu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale bez większej spiny, ManU jak na razie też nie wchodzi, i Totenham, no, chyba że jeszcze coś strzelą
@Obstaw: Zazwyczaj jak od Ciebie biorę typy to tak zbuduję dubelki, że nic nie wchodzi ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zresztą często biorę czy od Ciebie czy Rumbago czy Dzika, ale zawsze staram się wszystko sam analizować, czy faktycznie ten typ ma pokrycie itp, więcej się dzięki temu uczę. Dzisiaj miałeś rację z ManC, po tym jak napisałeś swoją analizę tego spotkania raczej bym na ManC nie postawił