Wpis z mikrobloga

@Paien: nie chodzi mi o wydajność karty;
mam strasznie denerwujace sciny i podejrzewam, ze ma to zwiazek z nvidia hd audio bądź ogólnie cos z karta jest nie tak;
sciny wystepuja bardzo czesto, gdy przeciwnik stoi za rogiem, lub wybiega i strzela do mnie, wtedy ja nic nie moge zrobic, bo mam 0,5 sekundy sciny i gine
@Haszaks: masz moze takie sciny jak opisalem powyzej? dodam jeszcze, ze scina wystepuje czasem gdy ktos binda nacisnie w grze lub jest koniec rundy i wyskakuje ten napis, ze dana druzyna wygrala runde, albo komunikat, ze paka jest podlozona
@Paien: ja mam i3 4170 na stockowym chlodzeniu, moze to wina tego, ze sie procek przegrzewa
chociaz te sciny wystepuja tylko wtedy, gdy cos ma sie stac, np ktos wybiegnie zza rogu, badz pake podlozy itp
@cst13: 560ti here, wszystko w normie (w tym roku wymieniałem chłodzenie, bo wentylatory się poszły kochać), prócz tego, że przy bf'ach musiałem obniżać taktowanie na nim ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Paien: jutro sobie te temperatury obczaje, juz dzisiaj mi sie nie chce
mam jeszcze na skladzie hd 6950, ale nie chce mi monitora wybudzic, caly czas jest czarny ekran i nie mam jak sprawdzic tych scin na tym radeonie xD
ale dzieki za pomoc : D