Wpis z mikrobloga

Mireczki z #krakow, robie dla Was #rozdajo!
Do oddania mam kupon Groupon warty 64,99PLN.
Dostałam go jakiś czas temu na urodziny, ale ze względu na pracę i inżynierkę w drodze nie mam jak z niego skorzystać, więc nie będę pies ogrodnika i chciałabym, by ktoś inny skorzystał.
Przedmiotem jest wstęp na grę w stylu room escape dla 2-4 osób od poniedziałku do piątku. Do wyboru jedna z dwóch gier tematycznych.
Szczegółowe info na temat zabawy i rezerwacje są pod adresem:
real-escape.pl
W skrócie na czym to polega:

Grą jest pomieszczenie w którym zostajesz zamknięty. W zasadzie to proste – jedna myśl – znaleźć klucz! Klucz może być wszędzie, aby do niego dotrzeć musisz rozwiązać szereg zagadek,.

Kupon jest ważny tylko do 20.12.2015r. Jak sprawdzałam dzisiaj, było jeszcze sporo wolnych miejsc na rezerwację na najbliższe 2 tygodnie.

Zasady rozdajo: zwycięzce wybiorę w niedzielę o 20, spośród osób, które wyrażą zainteresowanie w komentarzu. Bardzo mi zależy na tym, by trafiło to do osoby, która kupon wykorzysta. Tak więc przypominam: Kraków, pon-pt, do 20 grudnia, obowiazkowa rezerwacja.
Liczę na relację z pobytu po fakcie!

Osobie, która wygra moje rozdajo wyślę skan kuponu, który dostałam. Zawiera on kod zabezpieczający, który okazuje się w kasie. W razie problemów będziemy w kontakcie. Należy pamiętać, że realizacja wymaga wcześniejszej rezerwacji na stronie lub telefonicznie, więc proszę by wcześniej sprawdzić, czy pasują Wam dostępne na stronie terminy.
Dzientak - Mireczki z #krakow, robie dla Was #rozdajo!
Do oddania mam kupon Groupon ...

źródło: comment_2TL5vd9JNISMeClAHoZQRKNYBuF0xR6C.jpg

Pobierz
  • 38