Wpis z mikrobloga

@Velati: Jeszcze nikt z Nowoczesnej na tej mównicy nie wyszedł dobrze, właściwie cały czas się upokarzają. Rozumiem już czemu Petru organizuje rozruchy ludu - bo jedyne co ma do powiedzenia w sejmie to "nie podatkujcie banków" i na ulicy przynajmniej będzie wyglądał na profesjonalistę, w ciemny tłum może rzucać swoimi kwotami wyssanymi z palca dot. tego ile kosztuje jaka ustawa.
@YodaMonster: Jeszcze nikt z Kukiza na tej mównicy nie wyszedł dobrze, właściwie cały czas się upokarzają. Rozumiem już czemu Kukiz organizuje rozruchy ludu - bo jedyne co ma do powiedzenia w sejmie to "jowy" i na ulicy przynajmniej będzie wyglądał na piosenkarza, w ciemny tłum może rzucać swoimi rymami wyssanymi z palca dot. tego ile kosztuje jaka ustawa.
@krdk: Nie głosowałem na Kukiza i nie wierzę w jego kompetencje polityczne, wierzę w jego szczerą chęć która przy reszcie zdrajców ukazuje śpiewaka w całkiem dobrym świetle. W moim rejonie z jego listy startował dobry, konkretny działacz którego szanuję i jego ciężką pracę jednak na niego nie głosowałem więc raczej mnie nie zagiąłeś. Kukiz jednak nie broni rękami i nogami banków.
@krdk: Kukiz nie organizuje wyjść na ulicę jak Petru więc po prostu przepisałeś mój komentarz i zamieniłeś nazwiska. Taktyka gołębia grającego w szachy więc niech Ci będzie że wygrałeś.