Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki.
W ostatnim czasie rozglądałem się za nowym telefonem z fajnymi bebechami i w miarę przestępnej cenie. Porównywałem aktualne telefony na różnych stronach i doszedłem do wniosku, że obecnie bardzo dobrą ofertę prezentuje chiński potentat Xiaomi, więc zdecydowałem się na ich produkt. Smartfony Xiaomi niestety nie są sprzedawane w Polsce, a kupowanie z Chin lub z europejskich magazynów 1. nie daje pewności co do oryginalności telefonu 2. otrzymujemy wersję obcojęzyczną i trzeba bawić się we wklepywanie polskiej (nie jest to bardzo trudne, ale ktoś szukający gotowego produktu może tego nie poważać). Na polskim allegro jest kilka firm sprzedających te smartfony i to w całkiem atrakcyjnych cenach, jednak nie wszyscy ci producenci działają na takich samych warunkach. Ja w oparciu o opinie z wielu forów internetowych, w tym również wykop.pl zdecydowałem się na firmę Technos-Online i się nie zawiodłem. Jako użytkownik forum MIUIPolska otrzymałem rabat na ich artykuł 20 zł w stosunku do ceny allegro, która sama w sobie była atrakcyjna oraz gratisy w postaci folii ochronnej na ekran i silikonowego etui ochronnego. Telefon trafił do mnie dzień po zaksięgowaniu wpłaty, zafoliowany, z wersją polskojęzyczną, pełnym wyposażeniem i gotowy do użytku. Wszystkim zainteresowanym polecam tego sprzedawcę.

Piszę ten post, ponieważ wcześniej szukając informacji o firmach oferujących sprzedaż Xiaomi opierałem się na podobnych opiniach, których niestety było mało.

#xiaomi #smartfon #technos #allegro
  • 6
@Cisnienie: cos #!$%@? szukales skoro twierdzisz ze opinii i info o oolecanych sprzedawcach malo...
A co do grzebania i gotowego produktu heh to i tak bedziesz predzej czy pozniej musial wgrac nowe miui, wiec tak czy siak bedziesz grzebal.