Wpis z mikrobloga

W sumie nie dziwie im się że nie chcieli robić filmu skupiającego się na walce Batmana z Supermanem. Wyobrażacie sobie hejt Superfagów/Batfagów na twórców, ponieważ ich faworyt #!$%@?ł? Nie zmienia to faktu że film nie powinien się jednak nazywać Batman v Superman skoro raczej będą walczyć z Doomsdayem.


#batman #superman #doomsday #film #dc
  • 7
@syntezjusz: Jakoś na komiks i animację na jego podstawie wrzawy nie było, powiem więcej, "the dark knight returns part 2" to najlepszy film (animowany, ale film) z Batmanem moim zdaniem.
Dlatego dla mnie wielki minus bo liczyłem na starcie niczym w tym filmie albo komiksie i kilka mocnych kwestii. Zamiast tego postąpili ostrożnie i jest ten bardziej zły od złych na którym się skupią i będą walczyć z nim razem.
@zwany_kazikiem: no tak. Ale jakoś cały film skupiony na walce Batmana z Supermanem byłby dla mnie ciekawszy. Nagle po #!$%@? się spotkają Doomsdaya, rozwalą go, zaczną się przytulać i pobiegną w stronę zachodzącego słońca? Średnio mi się to podoba. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mam nadzieje że będzie to jakoś inaczej rozwiązane.

@Sihill_pl: nic by mnie tak bardzo nie cieszyło jak skwaszona morda kolesia, które wszystkie moce
@syntezjusz: Właśnie mi w animacji podobała się ich walka, każdy miał inne cele i walczyli ze sobą mimo że obydwoje byli tymi 'dobrymi'. Jeśli nie oglądałeś to polecam bo są rewelacyjne, 2 części. The Dark Knight Returns Part 1 i Part 2, w tym part 2 jest 10/10.
@syntezjusz: film właśnie jest oparty o ich pojedynek. Nie tylko na pieści, ale również bohaterów (Superman jako groźny kosmita, który zniszczył Metropolis, Batman jako brutal). W międzyczasie Lex bawi się Zodem i technologią Kryptończyków i tworzy Doomsdaya. W całość jeszcze jakoś jest wklecona Wonder Woman, czy może Diana, a jako superbohaterka to dopiero w momencie pojawienia się Doomsdaya (zapewne bada zaginięcie Aquamana)