Wpis z mikrobloga

przed chwilą skończyłem ;) wyłożyłem szafkę matą izolacyjną (taką samą jaką czasem się daje za kaloryfery). Chłodne dość mieszkanie mam ~ 20 stopni teraz - w zimie może być mniej - więc lepiej dogrzewać. Póki co czerwone żarówki w tle - docelowo zamierzam w przyszłym tygodniu wrzucić dwa przewody grzewcze (na noc i dzień) przypięte do szyby na dnie oraz jeszcze półkę szklaną aby maluchy gdzieś trzymać. Zamiast żarówek myślę nad jedną LEDową w okolicach 1.5W (też czerwoną bo nocą nie daje mocno po oczach) albo jakąś taśmę LED. Jak skończę to na pewno się pochwalę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jeśli jesteś zainteresowany większą ilością pająków obserwuj mój tag -> #pajeczyszaniec

#ptaszniki #pajaki #pajak #pajonk #terrarystyka #hobby #arachnofobia #ptasznik #smiesznypiesek #zwierzaczki
K.....d - przed chwilą skończyłem ;) wyłożyłem szafkę matą izolacyjną (taką samą jaką...

źródło: comment_RziISkiZdOKutS04JRfQgGV9Z99rHePn.jpg

Pobierz
  • 4
@Xenesthis: no ja też sobie je chwale - zwłaszcza że ciężko coś znaleźć większego od moczboxa co by miało jakiś przystępny stosunek wysokości do średnicy - albo niskie i szerokie, ale wysokie i wąskie a te są takie w sam raz że szybko nie wyrastają z nich pajuny no i dla nadrzewniaków wystarczają :)