Wpis z mikrobloga

już nie mogie.
setki wannabe ekspertów sądowych i ludzi, którzy jak usłyszą 'podejrzany' to już chcą wieszać ludzi z jajca.
dziesiątki baranów, według których przyjście z adwokatem=WINNY KUHWA.
dziesiątki poważnych, mówiących 'TO NIE JEST MOMENT NA ŚMIESZKOWANIE, TRZEBA BYC POWAŻNYM I ROZWIĄZYWAĆ ZAGADKE KRYMINALNO'

#!$%@?, usuńcie konta, idzcie sobie, cokolwiek.

#niepopularnaopinia #ewatylman
  • 14
@kubeeeen: gosciu malinowy zdajesz sobie sprawe, ze ten kolezka mataczy, utrudnia sledztwo, udaje ze nic nie pamieta, mial odrapana reke. Jak zmiekl to zeznal, ze widzial jak Ewa sie topi, niby sie poslizgnela. Podczas klotni z ojcem ponoc nazwal ja "#!$%@?" z tego akurat jest nagranie, ale nie jestem pewien czy to on. W kazdym badz razie gosc wie co sie stalo, ale nie chce powiedziec. Zainteresuj sie najpierw troche sprawa.
@kubeeeen: #!$%@?, jak Ty bardzo nie rozumiesz, że to jest internet i znajdą się tacy, którzy będą pisać swoje teorie, żale, podejrzenia i śmieszki właśnie pod takim tagiem, który bezpośrednio dotyczy Ewy Tylman.

Od tego jest czarna lista, żeby się pozbyć czegoś co tak bardzo Cię razi. Skoro "już nie mogie".
@kubeeeen: mieć #!$%@? skoro Cię to nie intersuje? Ja nie wchodzę w grupkę dresów w bramie i na siłę ich nie przekonuję, że #!$%@?ą głupoty i o mój boże ile tak dni jeszcze będą stać zamiast zająć się czymś. Zajmuje się swoimi "mądrzejszymi i wyższymi" sprawami.
@kubeeeen: no właśnie. Jak dres powie "Tusk to debil" to ja nie uważam polityki za głupią sprawę, tylko ich #!$%@?. Dobrze wiesz, że pod tym tagiem na wykopie dowiesz się tego co będzie w głównych mediach + to o czym pisałeś we wpisie, także nei wiem co tu jeszcze robisz, jak oczekujesz jedynie faktów, a przeszkadzają Ci janusze detektywi, śmieszki i inni