Wpis z mikrobloga

Mirki, jako że sytuacja w Europie się zagęszcza, zapewne jak wielu innych, zrezygnowałem z włajaży zagramanicznych w nadchodzącym sezonie.

I tutaj prośba do Was.
Do tej pory Polandia odsuwana była na bok przy wyborze moich celów turystycznych...w tym roku będzie korekta ze względy na powyższe.
Szukam czegoś w PL spełniającego następujące proporcje (czasowo): leżenie do góry wentylem - 20%, zwiedzanie - 60%, turystyka kulinarna - 20%.
Chodzi o jakieś dobre sprawdzone miejsce zakwaterowania służące do leżenia wspomnianym wentylem w górę + baza wypadowa do objazdów po okolicy...okolica = promień do 150km od zakwaterowania.
Może być agroturystyka, może być domek na campingu, może być zajazd, hotel, spa...byle infrastruktura była w miarę.

Bywałem już różnie, od namiotu na nieosłoniętej patelni, po hotele wielogwiazdkowe...jestem elastyczny i moja rodzina również.

Miejscówka dla typowego 2+2+pies (bardzo mały, taki do włożenia do torby). Rozrywki dla dzieci na miejscu mile widziane...
Tylko plizzzz nie nad morzem...no chyba że jakiś ośrodek z prywatną plażą, żeby się o parawany o 5 rano nie potykać...

Ktoś, coś...? Obiecuję relację z pobytu i ewentualnie jakieś #rozdajo przed lub po pobycie jako rekompensatę za pomoc w znalezieniu miejscówki :)

#wakacje #podroze #podrozujzwykopem #polskiemiasta #turystyka
  • 37
Peem tak - z tym wentylem może być mały problem bo plaże są nad zalewem ale są małe aczkolwiek polecam "Dom Wczasowy Ustronie" w Zwierzyńcu na Roztoczu. Są na booking.com
I kulinarnie też jest nieźle - w sklepach sprzedają pieróg biłgorajski <3
@centryfuga: myślę że na wakacje 2+2+pies nie planuje kolega jechać na stopa albo pkp ( ͡º ͜ʖ͡º) @gomello: ja proponuję karkonosze. Dobre żarcie - jest. Miejsc do zwiedzania - od cholery (nie tylko góry, ale i masa pałaców, zamków, muzeów), a i jezioro się trafi, no i wybór miejsca do spania, od domów studenckich czy schronisk w górach, po namioty, kempingi aż po hotele