Wpis z mikrobloga

@toodrunktofuck: nooo dokładnie, jak wyplucze 2 wiadra to po 15 minutach nie wiem co to kac. To zawsze pomaga. Czasem tez tłuste lubię. Ale przeważnie wlaśnie kefir. Wystrzegaj sie soku z wisni. Kiedyś wstalem po melaznu i duszkiem wypilem napój wiśniowy. 10 minut potem cały balkon zarzygalem. Dobrze ze kafelki były. Nawet zaluzje pionowe dostały....nie polecam.
  • Odpowiedz
@bravenewworld63: wiem bardzo dobrze. pisałem o tym, że pomaga na kaca (do którego staram się nie dopuścić, no ale czasem się zdarzy). a zwiększa ryzyko popadnięcia w uzależnienie tak samo jak picie orzechówki na byle ból brzucha. babcia tak mnie leczyła odkąd skończyłem jakieś 14 lat, sama praktykowała to na wszelakie bóle i się nie uzależniła. inna sprawa, że za dzieciaka jak byłem u babci to często bolał mnie brzuch.
  • Odpowiedz
@Bierna: święta prawda :)
czasem się przyjmowało, ale były i takie dni że się nie przyjmowało..
A przeszczep na szczęście się przyjął ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@toodrunktofuck: chodzi o to zeby wypić juz po popijawie i oddaniu moczu najlepiej. Bo w trakcie moze troche pomaga ale zaraz i tak to wypłuczesz. Skoro libacje sie kontynuuje. Jeszcze mnie nigdy ten sposób nie zawiódł.
  • Odpowiedz
@toodrunktofuck: to jak juz to praktykujesz to mozesz sprobowac przed położeniem sie. Moze u ciebie tez zda egzamin. U mnie praktycznie wsród znajomych którzy to stosują normalnie nie mamy zazwyczaj potem problemu z kacem. A jak nie to jeden browar następnego dnia xD zeby zbić kaca tez mozna obalić haha
  • Odpowiedz
@porque: cumplu, próbowałem kiedyś. Na mnie nie działa. Juz lepszy efekt jest po witamine c. Jedna przed. Jedna w trakcie i dwie do wyra. Ale kefir mi robi dobrze w przełyku.

  • Odpowiedz