Wpis z mikrobloga

Kurcze pieczone. Z grupką znajomych/przyjaciół kompletujemy (a w zasadzie całą robotę odwala mój różowy) szlachetną paczkę za ponad 2k (pralka+grzejnik+odzież+obuwie+jedzenie+przybory szkolne), wybierania z tym co nie miara, bo buty w ciemno, skórzane to nie jest łatwo dobrać.
No i tutaj klops dzisiaj wyniknął. Zamówiliśmy m.in. 3 pary butów w 50style.pl (od razu mi się ten sklep nie spodobał), kurier dzisiaj przywiózł paczkę, ale z racji, że przychodzi ich ostatnio tyle to oczywiście nie otworzyłem przy nim kartona (taśmy porządnie zaklejone dookoła). Jak się wieczorem okazało wewnątrz brak jednej pary, nie ma także rachunku/paragonu.
Czy poza żebraniem przez telefon, co pewnie nie przyniesie żadnego skutku jest jakiś pomysł na odzyskanie towaru? Odbierałem ja, choć paczka była na różowego, ale to pewnie niewiele poprawia sytuację.
#oszukujo #50style #szlachetnapaczka #kurier #sklepyinternetowe
  • 7
@inyourface: zadzwoń do nich, oni mają sklep w #siedlce i kupuję u nich buty ale w stacjonarnym i wydaje się że można z nimi porozmawiać

edit. czasami jest tak, ale nie wiem jak u nich, że rachunek sklepy internetowe przesyłają na maila
@inyourface: dużo sklepów dla "ekologii" albo oszczędności nie wysyłają rachunku albo faktury. Jak nie ma jej w paczce zobacz email albo konto w sklepie tam powinien być. Jak nie ma to zostaje kontakt ze sklepem.
@MichalQ20: @Aroko: kiedy różowy wróci sprawdzimy skrzynkę, bo 3 maile były, ale nie pamiętam czy był tam rachunek - tylko czy to cokolwiek zmienia? w sytuacji, w której nie sprawdziłem czy są jakieś braki przy kurierze to wiadomo, że teraz mogę ściemniać :/
@inyourface: Jak ci ktoś pisał wcześniej masz 7 dni sporządzenie protokołu z kurierem. Nie masz obowiązku otwierania przy karierze paczki a możesz ją otworzyć np po miesiącu. Najlepiej na początk skontaktuj się ze sklepem może ktoś nie spakować ich i leżą w magazynie.