Wpis z mikrobloga

Od niedawna jesteśmy z moją lubą mieszkańcami Katowic i moje pytanie do Was... jakie knajpki, wszelkie miejscówki polecacie, fajne kina itp, wydarzenia cykliczne i te niecykliczne w samych Katowicach jak i w całej aglomeracji śląskiej? Na razie naszym ulubionym lokalem jest Mad Mick :D

#slask #katowice #jedzenie
  • 22
  • Odpowiedz
@piotr3kk: Tanio i dobrze zjecie też w Złoty Osioł.
Jak znowu będzie ciepło to możecie sobie skoczyć do Tychów na ośrodek wypoczynkowy Paprocany i "Dom Bawarski" tuż obok.
W jakiej dzielnicy mieszkacie?
  • Odpowiedz
@piotr3kk: polecam zainteresować się Hipnozą, bardzo wiele fajnych wydarzeń się tam dzieje. Jeśli lubicie wycieczki krajoznawczo-surwiwalowe to w Bytomiu też jest kilka fajnych miejsc, np. Muzeum. Chętnie przeniósłbym je do Kato :D
  • Odpowiedz
na Manhattanie przy ul. Radockiego. Znasz coś ciekawego w tej okolicy?


@piotr3kk: no to witam na osiedlu :) My w okolicy najczęściej odwiedzamy pub ToTu
  • Odpowiedz
@piotr3kk: oj rzadko coś zamawiamy, ale mogę was przestrzec przed pizzerią Driver - mega przeciętne (jak dla nas przynajmniej)
Co do lokalów to często ludzie polecają też Old Timers Garage ale za ciemno tam na planszówki i niespecjalnie jest co zjeść, a wydarzenia kulturalne które tam mają miejsce niespecjalnie nas interesują
  • Odpowiedz