Wpis z mikrobloga

akurat śledzę mecz Brentfordu, ale mam takie pytanko.
nasunął mi się pomysł (może ktoś już go kiedyś wykorzystywał, nie wiem), który chciałbym wypróbować, ale czekam na opinie osób bardziej doświadczonych.
kurs na remis najczęściej waha się w granicach @3-@4, a są drużyny, które dość często remisują i jest duże prawdopodobieństwo kolejnego remisu.
czy granie tzw potęgowaną stawką jest opłacalne? czy ktoś korzystał z tego sposobu?
chodzi mi tutaj o to, że zaczynamy od stawki minimalnej.
przykład z kursem @3 i stawką od 5 zł.
5 zł - 15 zł WIN
25 zł - 75 zł WIN
125 zł - 375 zł LOSE
625 zł - 1875 zł LOSE
3125 zł - 9375 zł WIN
mamy tutaj wkład 3905 zł, wygrane 9465 zł, więc jesteśmy ponad 5k na plusie.
przykład z 5 zł, ale można również zacząć od stawki 2-3 zł.
proszę o ocenę.

jeśli chodzi o drużyny to np. Brighton, Blackburn, Preston, Ipswich.
#bukmacherka
Pobierz greegor4 - akurat śledzę mecz Brentfordu, ale mam takie pytanko.
nasunął mi się pomy...
źródło: comment_EUBLpMoAQZao0nU0o79zTcZb7eDWxwW4.jpg
  • 12
@greegor4: grasz na drużyny które od dawna nie zremisowały

no i nie x5, ale x2 bo zbankrutujesz przy 6, czy 7 meczach bez remisu

lepiej jechać od 1zł:

1
2
4
8
16
32
64
128
256
512
1024
2048
4096

zakładając kwotę 3125, możesz sobie pozwolić na 12 spotkań bez remisu, a nie tylko 5

niech ktoś mnie poprawi jeśli się mylę
@greegor4: ja gram 25 pierwszy mecz i później każdy kolejny stawka x2

np ofk belgrade, videoton, crvena zvezda, barcelona, go ahead eagles itp kilka tego jest, najlepiej drużyny z dużych lig, które są w środku tabeli i patrzysz czy w poprzednich sezonach też mieli jakieś maratony bez remisów itp
@greegor4: nie graj tym jeśli nie jesteś pewny i doświadczony, minusy:
- zamrażasz znaczną kwotę
- wygrasz 10-krotnie przy zakończonych seriach o standarodwym rozkładzie - np co 4-3 mecze remis, a trafisz w końcu na taką drużynę, która będzie cię kosztować znacznie więcej niż włożyłeś, (np. pękniesz po 10 meczach bez remisów i stracisz kasę której nigdy już nie odzyskasz)

Jeśli jesteś pewny, to zacznij od krótkich serii, jeśli średnio remis
@legendazligi: @zgnily: dzięki za rady ;) potrzebowałem czegoś takiego. poszukam sobie 3-4 drużyn i spróbuję od stawki 2 zł i będę ją mnożył x2. zobaczymy co z tego wyjdzie. w pewnym momencie pewnie zatrzymam, gdyby nie szło. pozdrawiam komentujących ( ͡° ͜ʖ ͡°)