Wpis z mikrobloga

Mirki z
#windowsphone planuję kupić mamie na święta telefon do 400 zł. Przymierzam się do #lumia a konkretnie #lumia535 Jakieś rady? "+" "-" Sam mam L640 Lte i sobie chwalę jednak mamie nie trzeba "aż" tak drogiego i wyposażonego fona. Wcześniej miała (po mnie) LG L5 .
  • 8
@Dikon: Często ma niesprawny dotyk. Ja akurat trafiłam na działający model i byłam zadowolona do czasu aż pękła mi szybka i cały dotyk szlag trafił... Więc nie mam polecam, mimo że w tej cenie wydaje się rozsądnym wyborem.
640 mam ja dla mamy planuję coś tańszego i mniej "wypasionego" jeśli można tak napisać. Mamełe nie potrzebuje LTE, NFC, czy innych rzeczy dla niej tylko większy ekran (pow. 4,5 cala) i płynność zeby nie muliło przy sms/dzwonieniu
@Dikon: ja niestety kupiłem z walniętym dotykiem i nie chce mi się oddać na gwarancje. Teraz już są działające sprzedawane z tego co na mikro w Tagu czytałem. Poza tym spoko telefon, tylko ten aparat tylko 5mpx co jest trochę mało
@Dikon: Polecam, posiadam 535, moja mama również posiada i obie jesteśmy zadowolone :) U mnie trochę krótko trzyma bateria, ale ja praktycznie non stop używam telefonu do czegoś, natomiast u mojej mamy tego problemu nie ma i bateria trzyma naprawdę dosyć długo jak na smartfona. Obie mamy ze sprawnym dotykiem :)