Wpis z mikrobloga

Razem ze znajomym z pracy przesłaliśmy sobie email z komputera firmowego zawierający grafik w exelu.

Windows Phone 8.1 Lumia 640: otwiera się na dotyk, wszystko działa, można przewijać przesuwać, zbliżać itd.. takmabyc.sys
Android lizak Xperia Z1: aplikacja od plików exelowskich zawiesza się przy każdej próbie uruchomienia, nie może sprawdzić grafiku na telefonie.. ha_ha.dll

W takich i podobnych chwilach czuje się dobrze mając okienka, bo potwierdza się że wybór był dobry i to za jakie pieniądze.
Tak tak oczywiście, pewnie wystarczy uruchomić ponownie/zaktualizować/przeinstalować/zainstalować inną aplikację na robocika i będzie działać.. That's not the point. To ma działać wtedy kiedy tego się potrzebuje a nie dłubać aby zadziałało.
#bojowkawindowsphone #bojowkaandroid #windowsphone #android
r5678 - Razem ze znajomym z pracy przesłaliśmy sobie email z komputera firmowego zawi...

źródło: comment_VqGQXfAzSfwys2Wh7Go7yTTwID2X3vxn.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
To ma działać wtedy kiedy tego się potrzebuje a nie dłubać aby zadziałało


@r5678: To jest najważniejsza kwestia, której androidowcy nie rozumieją. Ma działać od początku, a nie po zrobieniu roota i wgraniu nowego roma.
  • Odpowiedz
@r5678: miałem Windows Phone przez 2 lata i jak przesiadłem się na Androida to dopiero poczułem tą biedę systemową, interfejsu i aplikacji jakie mi towarzyszyły w Lumii.
  • Odpowiedz
@Vojak: Każdy medal ma dwie strony.. Wiadomo że systemy w pewnych kwestiach mają nad sobą przewagę, ale poza samym działaniem dochodzi jeszcze kwestia ceny za telefon. Coś za coś.
  • Odpowiedz
@ZwyklyMarcin: Zrób research zanim zaczniesz trollować. Mamy parę świetnych aplikacji YT, które zajebiście dobrze działają i mają ciekawe funkcje (jak choćby streamowanie obrazu na ekran telewizora).
  • Odpowiedz
@iso9001: Pozwolę sobie zacytować autora tego wpisu.

Tak tak oczywiście, pewnie wystarczy uruchomić ponownie/zaktualizować/przeinstalować/zainstalować inną aplikację na robocika i będzie działać.. That's not the point. To ma działać wtedy kiedy tego się potrzebuje a nie dłubać aby zadziałało.

Konkluzja jest taka, że zarówno na WP jak i Androida jest mnóstwo dobrych aplikacji third-party.
  • Odpowiedz
@rraaddeekk: Xperia Z1 to bardzo dobry telefon i potwierdza to cena 1200-1000 zł za nowy egzemplarz.Ten telefon miał premierę w 2013 roku :)
Do tego dodam że Windows Phone ma coś koło 1,5% rynku wiec możecie sobie zachwalać cały dzień i pisać książki o tym jaki to nie jest wspaniały system ale prawda jest taka ze nie ma szans z Androidem i iOS.

Miałem Windows Phona i stwierdzam że nie nie
  • Odpowiedz