Wpis z mikrobloga

Mircy, a w szczególności to #rozowepaski. Robie sobie z moim #rozowypasek prezenty pod choinkę. Prezent mam - portfel, ale nie miałem na niego żadnego ładnego pudełka, opakowania, to wymyśliłem że zrobię sam. Koszt takiego to 5 cebulionów za kawałek sklejki w Castoramie. Do tego parę godzin zabawy i jest. Fituje?

#zrobtosam #majsterkowanie #swieta #diy #pomysl troche #cebuladeals
rurek49 - Mircy, a w szczególności to #rozowepaski. Robie sobie z moim #rozowypasek p...

źródło: comment_wZO574nwc1KHP736wRtK9RgIY9x9sPik.jpg

Pobierz
  • 26
jest już bejca, niestety tylko była taka lekko zielonkawa. Dojdzie jeszcze lakier bezbarwny, cienka warstwa. Chciałem robić to tak, żeby wyglądało trochę rettro, więc była delikatna niechlujność
@adiqq: dla mnie to czysta frajda robić coś w drewnie. Kiedyś jeszcze zrobiłem taki instrument - cajon. Drewno jest materiałem który ma w sobie coś wyjątkowego ;)

@Ulvarin: Zainspirowałeś mnie bardzo! Mógłbym odgapić trochę projekt? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak zrobiłeś zawiasy lustra? Na drewnie?

@mlody_dziad: Nie wiem czy we wszystkich tak jest, ale u mnie był taki duży pojemnik, w którym były różne ścinki
Świetne, ja bym się ucieszyła :) Faktycznie możesz potraktować je jakimś kolorem, może pudrowy róż, chyba że ma jakiś swój ulubiony kolor :) Najważniejsze jest to, że chciało się tobie włożyć trochę pracy :)
@rurek49: zgadzam sie z tobą. Zrobiłeś zajebista rzecz, ale po co podpinać pod to jakieś cebulowe teorie. Niekiedy takie własne twory wymagają sporych nakładów jak nie pieniędzy to czasu.

Kto lubi majsterkować to sama przyjemność. Myśle ze druga osoba doceni.
@Skalcik: @rurek49:
deseczki a wręcz listewki ~2cm poklejone w prostokąty.
ramiona lustra to był prostokąt, narysowałem kształt jaki sobie wyznaczyłem i w miarę wyciąłem wyrzynarką i wyszlifowałem czołgiem idealnie do linii.
Podstawa to prostokąt też z listewek,
Wszystkie wyżej wymienione materiały to była sosna.
Serca z tyłu lusterka
wyciąłem z dębu serduszka z cienkiej ~3-4mm deski
Idealnie taki sam kształt odrysowałem na tyle lustra (z szablonu przygotowanego, nie przez przyłożenie
Ulvarin - @Skalcik: @rurek49: 
deseczki a wręcz listewki ~2cm poklejone w prostokąty...

źródło: comment_qgVlWuPjhpxIdrgZ3qttQaHlZkDVfPQL.jpg

Pobierz