Wpis z mikrobloga

@Shivaa: ja jeszcze poczekam 2 lata do moich 30 urodzin bo podejrzewam, że to może być prezent od mojej żony, bo już się chwaliła że wie co mi kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Becher: lol serio? :D ja widziałem wasz piecyk i jadłem z niego pizzę na targach śniadaniowych na Żoliborzu :P Jak z jakością piecyków, psują się? Wiem że je sprzedajesz i w sumie możesz mnie bajerować ale mireczkowi chyba powiesz bez ściemy?
  • Odpowiedz
@Shivaa: Wszystko jest kwestią wprawy. Problem z niedopieczoną górą pizzy najczęściej pojawia się w momencie gdy na zbyt długi czas otworzymy pokrywę pieca. Wtedy duża część skumulowanego pod kopułą ciepła ucieka a kamień nadal jest bardzo gorący, wtedy ta dysproporcja może doprowadzić do takiej sytuacji. Najlepiej operacje wyjmowania i wkładania kolejnej pizzy przeprowadzic bardzo szybko ( najlepiej w dwie osoby ). Co do samej grubości ciasta raczej nie zauważyłem takiego
  • Odpowiedz
@Dolan: Mieliśmy łącznie 6 awarii na ok 1000 sprzedanych pieców. 3 razy był to wadliwy termostat - to była prosta wymiana na nowy. Raz coś stało się z lampką kontrolną ( przestała działać ) Dwa razy stopiła się nóżka w piecach ze zdjętym dodatkowym termostatem ograniczającym ( piec potrafił się wtedy rozgrzać do 600 stopni ) Jak zostawiło się taki piec na dłużej bez pizzy dochodziło do skumulowania temperatury w
  • Odpowiedz
@Becher: fajnie :) mam nadzieję, że jeszcze ze 2 lata będziecie je sprzedawać bo tak jak pisałem, mam podejrzenie, że żona kupi mi go na 30stke :P
  • Odpowiedz