Wpis z mikrobloga

#ewatylman
nie moge patrzeć na to co sie dzieje pod założonym przez jej rodzine profil który informował ludzi o jej zaginięciu, jej brat prosił sie pare razy by zaprzestali teorii w komentarzach to Ci dalej, zaczeli obrażać chłopaka dziewczyny i go wystalkowali to jak zaczeto usuwac te obrażliwe teksty to jeszcze mocniej, że teraz na bank jest w to wszystko zamieszany, że dziwne to, że dziwne tamto. Teraz jak jej brat pisze kolejne oświadczenia dostaje wyrzut hejtów na samego siebie I ci ludzie robią to pod swoim imieniem i nazwiskiem i nie mają wstydu, gdzie ja żyje.
Gdyby ktoś nie widział daje link
https://www.facebook.com/Zagin%C4%99%C5%82a-Ewa-TylmanMissing-person-Ewa-Tylman-1656382081287072/?fref=nf
  • 15
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: jeden ma amnezje, drugi na środkach uspokajających, brat dziewczyny mówi, że pieniądze to nie problem a niby rodzina biedna. Tu wszystko jest jakieś #!$%@?, wcale się nie dziwie, że ludzie różne teorie mają.
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: Ta teraz na środkach, niby na 100% niewinny a jeszcze chwilę temu było, że rodzina ma mu za złe, że się z nimi nie kontaktuje. Do tego w tle to całe gadanie o ABW. Nawet Rutkowski na konferencji tajemniczo o jego profesji mówił.
  • Odpowiedz
@rskk: cholera tą całą sprawe wie, wiem tyle, że nikt nie ma prawa obrażać i wydawać wyroki publicznie,a tym bardziej nie ludzie jest to, że piszą to pod takimi postami

ciekawe też jakim cudem ta sprawa uzyskała taki rozgłos na wykopie, przecież tutaj wszystko od razu zmiejsca zakopują zaginięcie, a tutaj już informacja o niej była z 4-5 razy na głównej
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: Też nie wiem jakim cudem nie widzisz dla czego ta sprawa zyskała taki rozgłos ? Różowe zawsze myślą innymi kategoriami.

Nie mają prawa ale facebook i jego społeczność rządzi się swoimi prawami. Ty kontra dajmy na to 24 tysięczny rak. Wydarzenie jest publiczne więc jadą.
  • Odpowiedz