Wpis z mikrobloga

#!$%@?ł sie chyba nadajnik z 3G bo przełączyło mnie na inny(gdzie jest oszamiające 0,03Mbps) i musiałem odpalić LTE. Cudną mamy infrastrukture w naszym kraju. Podzielił by się zdjęciem z fanpejdzem playa na FB ale niestety mnie zbanowali

Nie ma lejka na zdjęciu

Plus/CP nadal w #!$%@? lecą z lejkami, czy coś się poprawiło? Bo będe brał satelitę od nich i tak, bo NC+ nic ciekawego nie oferuje, to może i neta od razu... Ale to tylko jakby coś się poprawiło
#play #lte #cyfrowypolsat #plus
rdy - #!$%@?ł sie chyba nadajnik z 3G bo przełączyło mnie na inny(gdzie jest oszamiaj...

źródło: comment_bDvzzOFtNK5yejVvNUHZUJb31om3Aqlo.jpg

Pobierz
  • 9
@zamaskowany:
to wiem, ale cieli w #!$%@? z lejkami po opiniach w necie, ja zużywam tak 150-200GB miesięcznie w miare się oszczędzając i praktycznie nic nie ściągając, a jakby mi przycieli po 50GB to by był problem
@rdy: uuu w play miałem tylko pakiet prepaid 10 GB więc nie wiem ja z lejkami, w plusie dopiero wczoraj podpisałem umowę ale w razie czego za 3 zł jest pakiet nocny 200GB od 1 do 8 rano, no i opcja 100 GB z rabatem za cyfrowy polsat wychochodzi ok 45-55zł zależy gdzie zamawiasz + w LTE masz bez limitu ale tutaj nie powiem ci jak to wygląda bo w 1