Wpis z mikrobloga

@lacik94: Robert był na tym spotkaniu w towarzystwie Massy, Grosjeana, Coultharda, Buttona, Wolffów i wielu innych osobistości ze światka F1. To, że widzicie go z ludźmi Merola wcale niczego nie oznacza. Choć jasne jest jak słonće, że to od niego teraz zależy czy bierze fotel w DTM czy nie. ;)
  • Odpowiedz
@xspooky: Najprawdopodobniej Mercedes chce zaproponować Kubicy miejsce w DTM. Są też spekulacja, ale naciągane, że Mercedes po zdominowaniu F1 chce zdominować WRC ale to raczej plotki. Myślę że nie utrzymaliby tego w tajemnicy
  • Odpowiedz
@StalyklientPolmosu @erwit: Zaskoczono mnie faktem, że rozmawiał z Laudą, bo jakiś czas wcześniej Lauda wypowiedział się nieprzychylnie o Robercie w niemieckich mediach. Do F1 Robert zaznaczył, że nie wróci. W tym roku mówił, że chciałby wrócić na asfalt w sensie np. DTM. Za znawcę wielkiego się nie uważam, po prostu lubię ten sport i staram się śledzić co się dzieje na bieżąco oraz jego przeszłość.
  • Odpowiedz
@AmonGoeth: Jak ma się wsparcie na odpowiednim poziomie to można szaleć. Jestem w 100% pewny, że gdyby Ogier miał takie możliwości jak RK w tym sezonie to nawet jednego OSa nie udałoby mu się wygrać. W 2013 Kubica miał w miarę dobre warunki do jazdy w WRC2 i co? I jebnął sobie mistrza. Nie wspominając o tym jakie miał #!$%@? doświadczenie w rajdach.
Każdy patrzy na wpadki i wypadki. Tak,
  • Odpowiedz