Wpis z mikrobloga

  • 0
tak, jeżeli kupusz sobiebweeb TV. chyba ze bez premium czasem sobie poogladasz. plugin na stronie głównej maja nawet do pobrania
  • Odpowiedz
@oran: weeb.tv znam, ale to jest wtyczka video, a nie pvr czy tam telewizja. Nie ma epg itp.
w tym teraz aktywowałem zakładkę 'telewizja' i wygląda to naprawdę fajnie, tylko niestety lista kanałów licha (domyslam sie ze to sa bezplatne zrodla)
@Asmod96: moga być i dvb-t. Nawet tego nie mam w mieszkaniu xD

obecnie ogladam na http://darmowe.tv/lista-programow/ i o dziwo całkiem ok jest.
hpiotrekh - @oran: weeb.tv znam, ale to jest wtyczka video, a nie pvr czy tam telewiz...

źródło: comment_ukeEqSywQObB6DGqB52ceYxIO60s6HTp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Asmod96: No ale z satelity ktos i tak by to musial streamowac, wiec wg mnie bez sensu. nie wiem jak eska itp, ale czworke da sie ogladac u nich na stronie, wiec wystarczy wyciagnac link chyba i gotowe.
  • Odpowiedz
@Asmod96: a nie wiem.

czy goldvod.tv to takie cos jak weeb? bo kiedys sie natknalem na wzmianke o jakims podobnym serwisie i ktos napisal ze jest nawet lepszy, bo sie staraja, a na weeb nigdy nie wiesz czy ci nie wylacza jakiegos kanalu w waznym momecie.
  • Odpowiedz
@oran: @blinxdxb: kupilem sobie weeb tv na testy ale to teraz jest #!$%@?. przeciez tam praktycznie nie ma co oglądać. same seriale i inne gówno.

Trzeba bylo raz na probe kupic goldtv ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@blinxdxb: No własnie coś mi sie wydawało, że kiedyś bez logowania nie było wszystkich. Teraz mam to samo co bez premium, tylko działa bez limitu, więc z kanałów telewizyjnych to mam tylko tvp1 i hbo chyba xD (no nie, troche wiecej, ale tvn,tvp2,polsatu nie ma poki co)

@blinxdxb: a ten np polsat to Ci działa? Bo oczywiście jest na liście, ale nie nadaje z tego co jest napisane
  • Odpowiedz