Wpis z mikrobloga

@diaboliqer: Tu masz listę przedmiotów i godzin:

http://www.banggood.com/snapup.html?bid=17068&utmid=246

na każdy przedmiot określona ilość sztuk i kto pierwszy ten lepszy, sprzedaż zaczyna się jak czas dobiegnie końca, ale warto już klikać kilka sekund wcześniej. Jak się uda to przekieruje Cię do PayPala i tam szybko płacisz (warto być wcześniej zalogowanym).

@rataj1995: Pistony Hybrid za 44zł i ładowarka samochodowa BlitzWolf z QC 2.0 za 32zł, tutaj zniżki znacznie mniejsze, ale akurat te
@wolololo2: Wyżej opisałem.

@diaboliqer: I jeszcze taki ode mnie dobry sposób: warto sobie otworzyć kilka okien (w tej samej przeglądarce, bo jak się zalogujemy na PP na innej to automatycznie wyloguje z poprzedniej) i podzielić je na ekranie. Ja sobie tak 4 okna zrobiłem i jak na liczniku były 3 sekundy to szybko kliknąłem "rush to buy" na wszystkich 4 i czekałem gdzie się PayPal załaduje.
@Templar: to, że PayPal się załaduje nic nie znaczy, mi jak na razie udało się zdobyć w ten sposób drona Z1 za 92zł (cena 200zł na aliexpress) i linijke matematyczną za 4zł w dniu 11.11, a dzisiaj ponieważ byłem w pracy to tylko lutownicę 20zł (cena 50zł na aliexpress i przed chwilą ładowarkę samochodową BlitzWolf 4x2,4A za 12zł
@qleczka: Załadowanie PP to już połowa sukcesu, Banggood zaczął to trochę też limitować i np. dzisiaj zauważyłem, że mi się załadowało PP, jeszcze nie opłaciłem, a już w innych oknach wyskoczył od razu komunikat, że przedmiot został wyprzedany. Zapłaciłem i okazało się, że jednak się udało.
@danio93: Ja mam kartę podpiętą, ale nie ma to chyba żadnego znaczenia w kwestii szybkości płacenia. Płatność i tak jest pobierana tak naprawdę w momencie jak już zostaniesz przekierowany na stronę Banggood i dostaniesz informację, że udało Ci się kupić.
@qleczka: Raz próbowałem, ale nie zdążyłem żadnego kupić. Ogólnie to da się, jeśli to są dwa różne przedmioty, tego samego w 2 sztukach za jednym zamachem nie da rady, bo wyskoczy komunikat, że tylko 1 sztuka na 1 klienta.