Wpis z mikrobloga

@YebakaLesny: co ty w ogóle #!$%@??! Myślisz, że zostałeś królem ściągania chińskiego badziewia za kupony, a tak naprawdę gówno wiesz o zakupach w Chinach!
Tracking NLpostu zawsze się tak wygląda, pierwszy albo drugi status mogą się pojawiać po nawet kilkunastu dniach, bo wiele razy tego doświadczyłem. A ty #!$%@?, poleciałeś z gębą do chińczyka jak on niczemu nie jest winny, wysłał ci taką a nie inną pocztą to dzwoń do przewoźnika
@YebakaLesny: twoja riposta nic nie wniosła gimbie. Przed czym ty chcesz ostrzegać, przed tym, że NLpost działa tak jak działa?! Bo przecież chińczyk wcale cię nie oszukał. To tak jakby mówić "uważajcie, bo na poczcie polskiej listy roznosi listonosz". Nie pierwszy raz kupujesz u żółtych bo to pewnie twoja trzecia paczka za grosze z jd, a o trackingu guzik wiesz i składasz na chińczyka.

@ziabol17 Gimbie? Od AOSENA mam zamówiony telefon, za grosze to Ty kupujesz jedzenie, frustracie. Gimbe mam skończoną w 2003, a riposta jest raczej celna. A może chcę przestrzec przed tym, że pomimo zapewnień wysyłki z Finlandii kitajec wysyła pocztą Yanwen w Chin? Chciałeś mnie zdyskredytować, ale ci nie wyszło, zapewne jak większość rzeczy którymi się zajmujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) takie życie, pozostaje ci jedynie pienić się na
@ziabol17: popieram to co piszesz, bo ludziom nowym z aliexpress i jd cos #!$%@? i tyle nakirwiają co 5 minut f5 na trackingach. Jak kyos zamawial wiele razy z chin to wie ze trzeba cierpliwosci i nie #!$%@? codziennie w trackingi, nie #!$%@? chinczyka tylko poczte. #!$%@? tyle newfagow w temacie z takimi #!$%@? problemami ze az leb boli ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@YebakaLesny: ależ połechtałeś moje ego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie rozumiem jak skończyłeś gimnazjum w 2003 skoro twoje zachowanie wskazuje co najwyżej, że w tym roku będziesz bazgrał testy gimnazjalne.

Co do tematu, skoro to jest telefon to nie widzę w tym nic dziwnego, że wyslał Nlpostem i tracking działa poprawnie, więc na pewno dojdzie. Nie rozumiem tylko co ma #!$%@? yanwen do nlpostu skoro nic wcześniej
@ziabol17: może bardziej to uwypukle.
Tracking z nl postu
2015-11-27 02:29
The item is ready for shipment
2015-11-26 20:00
The item is received by the shipper in the originating country
2015-11-17 10:54
The item is pre-advised
Tracking z Yanwen
2015-11-17 10:54 The item is pre-advised
2015-11-16 20:00 ShenZhen Despatched from ShenZhen Yanwen Sorting Center
2015-11-16 18:00 ShenZhen Accepted at ShenZhen Yanwen Sorting Center
To nie jest normalny tracking, ani też normalne
@ziabol17: już wyjaśniam, od 17.11 na stronie nl postu miałem status pre-advised, na stronie z ofertą AOSEN'a jasno było zaznaczone, że wysyłka jest realizowana z magazynu w Finlandii, ale wyszperałem sposób wysyłki oznaczony jako YW-NLSP POP czyli cholerny Yanwen, sprawdziłem status na ich stronie i bingo - wysyłka z ShenZhen.
Czyli raz - sam magazyn Finlandzki to fikcja, a dwa - sam AOSEN kłamie w żywe oczy zapewniając o wysyłce, podając