Wpis z mikrobloga

@Kanken: No ale zachowanie Minioleta nie było żadnym ewenementem, ewenementem był fakt, że sędzia to gwizdnął. Bramkarze notorycznie, w każdym meczu, przetrzymują piłkę dłużej niż powinni, i nikt nigdy nie dawał o to #!$%@?, po prostu teraz trafili na sędziego z Izraela i wyszło jak wyszło xD
@Ksiunc: Miał piłkę w rękach stojąc samemu w polu karnym, bez żadnej presji przeciwników i trzymal futbolówkę za dlugo w tych rękach, zamiast wypuścić piłkę na ziemie XD Sędzia odgwizdał rzut wolny pośredni i Bordeaux #!$%@?ło na 1:0 (juz 2:1 do nas).
@Salieri_: Tam było ostro ponad 15 sekund, może i 20. Niby oficjalnie wolno 6, tak koło 10 to jest norma, ale on już serio przegiął pałę, ja też bym chyba gwizdnął. Ze 3 razy się zbierał do wykopu albo wyrzutu i zmieniał zdanie.
@Elthiryel: Spróbuj sobie kiedyś w jakimś dowolnym meczu liczyć czas za każdym razem jak bramkarz łapie piłkę. Teraz jest hurr durr bo pokazali powtórkę i każdy sobie przeliczył, a na co dzień nie zwraca się na to uwagi, ale znalezienie sytuacji w której bramkarz trzyma piłkę krócej niż 6 sekund graniczy z cudem. Ja osobiście uważam że sędziowie powinni to gwizdać, ale tego nie robią, więc trudno się dziwić że Miniole
@Salieri_: Nie, to nie jest jak w dowolnym meczu. Ja już od dobrych paru sekund przed gwizdkiem stwierdziłem że przegina i mówiłem w myślach "wybij w końcu #!$%@?". Aż tak długiego trzymania to nie widziałem w żadnym meczu w tym sezonie, a sporo ich oglądałem, i jestem co do tego przekonany. Czasem się zbierają do wybicia, zmieniają zdanie, no ale za drugim, a max. trzecim razem w końcu wykopują. Jak się