Wpis z mikrobloga

##!$%@? jeżeli ktoś rozwodzi się pół roku po weselu to powinien pooddawać gościom kasę i prezenty ... co za głupia pipa z tej Pauliny
  • 73
  • Odpowiedz
  • 5
@IMINT_WAR: mam to samo Moreczku slub w pazdzierniku a w czerwcu zostawila mi pierscionek i obraczke na stole xD powiem Ci tyle - #!$%@? xD oddawaj hajs Paulina ;)
  • Odpowiedz
@IMINT_WAR: o matko, co trzeba mieć w głowie i po co tacy ludzie biorą w ogóle ślub.. a jestem w temacie, więc naprawdę uważam, że trzeba dużo dojrzałości by podjąć taki krok, a ludzie to traktują jak kolejną imprezkę w klubie...
  • Odpowiedz
@IMINT_WAR: Hehe mój różowy ma kumpele co slub wziela po pół roku znajomości, rozwód po 7 miesiącach, od razu znalazła se kolejnego ziomeczka z którym była rok i ostatecznie zerwała bo nie chciał ślubu. Oczywiście kobieta niczym małpa nie puści jednej gałęzi dopóki nie złapie sie drugiej, więc końcówka związku to było bolcowanie na boku z kolegą z roboty. Z bolcem wzięła ślub po 4 miesiącach znajomości. Od ślubu mineły jakieś
  • Odpowiedz
Rodzice mojego znajomego pobrali się po 3 miesiącach znajomości i są małżeństwem 28 lat. Moja kuzynka była ze swoim facetem 9 lat i się rozstali. Także nie ma reguł.
  • Odpowiedz
Wiecie co, tak sobie myślę, że to taka mentalność naszych czasów. Jesteśmy wygodni i jak coś się psuje, to się to wyrzuca, a nie naprawia. KAŻDA para zalicza kryzysy, ale one nie są jeszcze powodem do rozstania - docieranie się sprawia, że iskry lecą, bolą, wkurzają, ale taka już jest dynamika relacji.
  • Odpowiedz
Miałam też znajomą, która była ze swoim facetem 5 lat, 2 lata planowali i organizowali ślub....a on DZIEŃ PO ŚLUBIE stwierdził, że "nie jest gotowy na małżeństwo". I tak to została 23letnią rozwódką.
  • Odpowiedz
mam to samo Moreczku slub w pazdzierniku a w czerwcu zostawila mi pierscionek i obraczke na stole xD powiem Ci tyle - #!$%@? xD oddawaj hajs Paulina ;)


@Sylar: długo byliście razem przed ślubem?
  • Odpowiedz
, tak sobie myślę, że to taka mentalność naszych czasów. Jesteśmy wygodni i jak coś się psuje, to się to wyrzuca, a nie naprawia.


@nvmm: #!$%@?. Ludzie mają się męczyć do konca zycia? Bo ślub? Bo dziecko?
  • Odpowiedz