Wpis z mikrobloga

@Tamerlan: zastanawiałem się dzisiaj, skąd w pwnych wykopkach taka gotowość do obrony racji chrześcijańskich, europy przed islamizacją i ludzkości przed wyginięciem spowodowanym homoseksualizmem, skoro i tak pewnie większość czasu spędzają na durnych dyskusjach w internecie, a w prawdziwym życiu słuchają się mamy i nawet nie mają z kim przedłużać ciągłości narodu.
@Aleksander_Newski: Misiaczku, co Ty masz albo i nie masz obchodzi mnie tyle co miniona zima. Obchodzi mnie, że jakiś debil życzy komuś oblania kwasem za to, że ma 15 lat przez co ani trochę nie różni się od tych, których krytykuje. A moja tylna część siedzenia raczej nie powinna interesować takiego antygeja.
@Tamerlan: Nie jestem antygejem.To już raczej ty ulegasz medialnej propagandzie:) Myśle,że powinieneś dodać jeszcze 20 takich wpisów i zaprosić więcej znajomych do dawania ci psychicznego wsparcia.Wszak wiadomo,że słabe,konformistyczne jednostki najlepiej czują sie z dużym poparciem grupy.
@Tamerlan: Medialna propaganda zmusza cie do klasyfikowania mnie jako "antygeja".Zresztą już inny wykopek podobnego kalibru zarzucał mi tajne plany budowy nowego obozu zagłady dla Cyganów,muzułmanów i Żydów,bo odpisałem mu gdzieś,że jestem przeciwny istnieniu nielegalnych osiedli jak to we Wrocławiu.

Zaprawdę powiadam.Nieskończone są absurdy lewicowego myślenia.
@Aleksander_Newski: Szlachetny Panie przepraszam niegodny jestem dyskutować z człowiekiem, którego cieszy śmierć innego ( Chavez), który życzy innym cierpienia z drobnostki albo dlatego, że po prostu jest inny niż on sam. Poza tym przepraszam, że uległem propagandzie mediów, których nie śledzę.

Pragnę Szlachetnego Pana zapewnić że wykopek mojego kalibru nie będzie tego Panu sugerował wyminienionych niedorzeczności.

Co najwyżej będę tylko z politowaniem śledził absurdy wynikające z braku myślenia.
@Aleksander_Newski: To ciekawe, zwróć się z tym do polskiej lewicy. Pomijam absurdalność pytania ( musiałbym mieć prawie 70 lat), porównujesz Chaveza do Hitlera? Cieszenie się z czyjejkolwiek śmierci jest przejawem odczłowieczenia.
@Tamerlan: Czyjejkolwiek? A gdyby hipotetycznie żona twojego przyjaciela zostałaby zgwałcona i pobita przez jakiegoś zwyrodnialca,który później zginąłby w wypadku samochodowym ku radości obojga też wypominałbyś im odczłowieczenie? Nie wierze żeby ktokolwiek normalny tak by myślał, wiec raczej nieporadnie (razem z resztą wykopowego lewactwa) próbujesz doszukać sie na mnie "haków".

Tak samo jak cieszyłbym sie ze śmierci Hitlera,Stalina,Mao czy innego krwawego dyktatora odpowiedzialnego za cierpienia swoich obywateli.Tak samo ciesze sie ze śmierci