Wpis z mikrobloga

Ostrzeżenie przed sprzedającym HUANQIUJINGMAO zmienił nazwę na AOFENG LIMITED

Kupiłem od niego telefon i jakieś pierdoły. Przy pierdołach jakiś lipny tracking, do tego nic od niego nie przyszło.

Przy telefonie, napisał po tygodniu że go nie ma i nie wie kiedy będzie miał...no i żebym anulował transakcję. Powiadomienie JD nic nie dało, zero odzewu, dopiero spór na PayPalu rozwiązał sprawę ale i tak jestem 30zł w plecy na przewalutowaniu (płacone kredytówką w PLN żeby był chargeback w razie czego).
#jd
  • 44
  • Odpowiedz
Może nie będzie tak źle, tak jak pisałem, jak kupowałem ostatni przedmiot, to strasznie #!$%@?ł się z wysyłką, czekałem prawie 2 tygodnie. Ta ostatnia przesyłka jest zarejestrowana, a reszta nie. :D
  • Odpowiedz
@bartek2510: nawet by się zgadzało, info z 18listopada a zakup z 11listopada. Czyli tydzień zajęło mu wysłanie przesyłki.

@pixel_: kupowałem oukitel k6000 za 74,21usd:

Topic:please apply to cancel the order
History:
Seller: Dear friends, We are sorry to inform you. This product is a pre-sale product, for some reasons of the supplier,lead to a long period of delivery. So please apply to cancel the order, and select the
  • Odpowiedz
@janusz0: ja mam takie info:
Dear friend, Good day! We are so sorry that do not send the products to you in time. There are a lot of parcels to send, so need more time. But we will send it to you as soon as possible. Sorry for the inconvenience and thank you for your understanding! Should you have any queries, please feel free to contact us.

Po dwóch dniach
  • Odpowiedz