Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki. Otóż zbliżają się mikołajki, a w związku z tym- czynię #rozdajo
Pośród plusujących ten post, wylosuję jedną, dla której pomaluję koszulkę w uzgodniony, wybrany przez nią wzór. Ja proponuję feelsy albo smutną żabę, żeby było mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ale jak pomysł będzie inny i fajny, to myślę, że się dogadamy. Wysyłeczka na mój koszt, bo taka ze mnie fajna mikołajka ʕʔ
Jakby co, wstawiam moją ostatnią pracę, jako próbkę tego, co potrafię.


#chwalesie #diy #malujo
Tutorzyc - Mirki i Mirabelki. Otóż zbliżają się mikołajki, a w związku z tym- czynię ...

źródło: comment_lkI4TMcTQDxxeSKabycTkgIEXcPcS8QR.jpg

Pobierz
  • 42
@lavsprat: @soaringsing: Malunek wytrzymuje pranie w pralce automatycznej do 60 stopni, prasowanie też nie robi na nim wrażenia (utrwalanie termiczne) i wytrzymałość takiego egzemplarza, to.... hmm.... póki co, @meffcio nosi już 6 lat i malunek dalej się trzyma... z koszulką trochę gorzej, bo się robią dziurki na szwach takie malusie ʕʔ


@soaringsing: Co do kosztu, to zależy od malunku, czy czarno-biały, czy kolor, od rozmiaru
@Tutorzyc: domyślam się że cena może być bardzo różna w zależności od projektu ale ja nawet nie wiem jaki to rząd wielkości, więc tak pi razy oko bym prosił ;) Albo daj znać ile by kosztowała dokładnie taka jak w rozdajo to mi da trochę pojęcia :)