Wpis z mikrobloga

Mirki na jakiej zasadzie przyznawane są te Merole w #mlm ? Właśnie widzę, że koleś, który zbytnio groszem nie śmierdzi wrzucił zdjęcia w salonie Merola w otoczeniu ludzi co mu biją brawo. Na fejsie też same gratulacje, o co w tym chodzi? Nie chce mi się wierzyć, że tak bez haczyka dostał tego Merola ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
@proofd12: wciągajasz w swoj biznes jeszcze wiekszych frajerow, oni kolejnych. Wyrabiaja jakies punkty na mies. ze sprzedazy perfum czy co tam maja i po czasie sie dorabiasz. Znajomy siedzi w tym po uszy, lecz jej tzw. górą i się wozi merolami itp, nie mniej aktualnie wszyscy maja Internet i mało kto daje sie w to wciągnąć.
@proofd12: Zależy jaka firma. Przeważnie jest tak że po wyrobieniu określonego obrotu i utrzymaniu go przez kilka miesięcy dostajesz od firmy możliwość "wzięcia samochodu". Samochody są leasingowane z pełnym ubezpieczeniem na różny okres. U mnie w firmie jest to 4 lata na pierwszym poziomie II planu wynagrodeń, na następnych jest 3 letni leasing. Oczywiście ratę leasingową pokrywa firma i samochody można fajnie doposażyć choć wiem że nie w każdej dają tyle