Wpis z mikrobloga

Siema Mirki z #tylkonocny i #nocnazmiana ,

Jakiś czas temu dowiedziałem się, że moja teściowa ma talent do robienia różnych rzeczy na drutach i postanowiłem podrzucić pomysł na robienie różnych, śmiesznych czapek.
Przykłady poniżej.
Kiedyś wstawiałem coś podobnego i sporo osób było zainteresowanych. Niestety nie odnajdę już poprzedniego wpisu...

Poprzednio dostałem opieprz za to, że wstawiałem zdjęcia i każdy z osobna musiał się pytać o cenę danego wzoru - teraz wrzuciłem wszystko razem.
Nie są to wszystkie modele, bo zdjęcia mam gdzieś jeszcze porozrzucane po telefonie chyba a późno jest i nie chce mi się już ich szukać.

Jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam, zachęcam. Jak coś to też można swoje zdjęcia lub projekty przesłać i przekażę dalej do zrobienia.

#reklama #recznerobotki #wloczkaboners #czapki #moda #modameska #modadamska #prezent #rekodzielo #nadrutach #pomysl #skyrim #transformers #czapkahelm
Trochę też #starwars bo jest tam Yoda

gumis112211 - Siema Mirki z #tylkonocny i #nocnazmiana ,

Jakiś czas temu dowiedzia...

źródło: comment_EZ7itGTd43AqAbMFrDMus3sYi6RV8koU.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@gumis112211: Hahaha, faktycznie spojrzałem na numerek tylko przy tej jednaj i nie złapałem, że się powtarzają i nie są numerami produktów. Kasuję komentarz, będę ukrywał niedoczynność mózgu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz