Wpis z mikrobloga

Jestem #!$%@?, zawsze kiedy uzbiera mi się większa kupa monet, to przeliczam je i idę robić zakupy, żeby się ich pozbyć. Zawsze wtedy mam wrażenie, że wszyscy na mnie patrzą i oceniają, kasjer/ka czeka aż też podam całą kwotę, bo ogólnie zawsze muszę się 'wytłumaczyć', hehe no to dzisiaj pozbywam się tych monet w końcu hehe (taki niezręczny śmiech) i podaję je odliczając dziesiątkami a potem reszta. Najgorzej jak wśród zakupów jest jakiś alkohol - wtedy to na bank myślę, że ludzie w kolejce mają mnie za żula co w środku/pod koniec miesiąca wydaje ostatni grosz na alko :(

Zawsze po rozmienieniu banknotów resztę w monetach segreguję, bo portfel pełen monet dużo wazy i jest gruby. Na wydatki biorę tylko monety 'srebrne', chociaż i tak wśród nich królują 0,5 1 i 2 zł. Zółte miedziaki odkładam do pojemnika, może kiedyś coś z nich będzie.

Ktoś jeszcze tak ma? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie wydaje mi się, że jestem normalny i nie mam typowych socjalnych problemów jak podobno duża część ludzi z ynternetu, typu strach przed telefonem po pizzę czy rozmowami telefonicznymi. Ale z tymi monetami zawsze chce jak najszybciej zapłacić i uciec ze sklepu, a przecież to też pieniądz xD

#oswiadczeniezdupy #niecoolstory #sociallyawkwardpenguin

yacolek - Jestem #!$%@?, zawsze kiedy uzbiera mi się większa kupa monet, to przelicza...

źródło: comment_1mqW254rvIQzZQkuFJeu3EX4chQhZPSx.jpg

Pobierz
  • 13
@yacolek: też tak mam :) to samo jak płacę rachunki, podpisuje umową np o kablówkę czy telefon to siedzę jak roztrzepany :D a jak mam iść do lekarza albo jakiegoś urzędu to mnie krew zalewa :D denerwuję się po prostu a najlepiej jest to że pracuje w firmie z oknami i obsługuje klientów i w sumie dobrze mi się rozmawia z ludźmi wiadome czasem klient irytuje cię czymś albo jeździ po
@yacolek: na mnie sie janusze czasami krzywo patrza w kolejce bo zawsze gdy robie mnijsze zakupy typu 2-3 przedmioty to licze sobie w pamieci i wybieram hajs gdy kasjerka kasuje moje rzeczy, i czasami schodzi dluzej niz rzucenie banknotu/monet na oko xD
a nie lepiej zamiast zbierać wydawać je regularnie?


@testowyandrzej: to raczej takie błędne koło, zamiast zapłacic 16,77 w monetach rozmieniam kolejne 20/50 zł, bo szybciej, bo bezstresowo xD i jakos tak sie zbiera, portfel puchnie od monet, w końcu trzeba się ich pozbyc i jest jak jest xD

wprost ze słoików :D


@FranzFerdinand: ja raz płaciłem z woreczka sniadaniowego i pojemnika małego z ikei ( ͡° ͜ʖ ͡