Wpis z mikrobloga

Mirki poszukuje pomysłu na pewne rozwiązanie w mieszkaniu. Niedługo się przeprowadzamy (z żoną) do nowego mieszkania (własnego) i nadejdą pewne zmiany. Teraz na wynajmie, zamieszkujemy we 2 jeden pokój, jak chcemy pokorzystać z neta/kompa to ja mam własną stacjonarkę, różowy ma laptopa i jakoś to idzie. W nowym mieszkaniu nie chcemy wstawiać stacjonarki do salonu (a nie chcę musieć za każdym razem jak chcę skorzystać z kompa, wychodzić do innego pokoju) + chcielibyśmy używać kompa jako odtwarzacza filmów/muzyki wiec będzie on podłączony do TV albo kablem albo przez wifi. Laptop różowego to taka niższa półka, a ja chciałbym sobie w końcu pyknąć w wiedźmina 3 (moja stacjonarka lata świetności ma za sobą) więc padł pomysł żeby mi kupić lapka (od razu zaznaczę, konsole odpadają). Teoretycznie do 4k da się kupić takiego, w którego pogram w wiedźmina 3 a tym bardziej w moje ulubione EU4. Wiadomo, że laptop za 4k będzie na takim samym poziomie wydajności co stacjonarka odpowiednio tańsza. Więc tak sobie myślę, czy istnieje jakieś inne rozwiązanie? Jakaś mała, ładna stacjonarka, o niezłych osiągach, którą można wstawić gdzieś w salonie i sterować bezprzewodową myszką i klawiaturą? Mirki pomocy!

#komputery #laptopy #mieszkanie
  • 4