Wpis z mikrobloga

#xiaomi #xiaomiforsale

Witam, idą święta niby za miesiąc a wszystko na mieście wskazuje jak by były za tydzień..
No ale mniejsza z tym, planuje zrobić w miarę duże zakupy;
- 2 telefony dla siostry i dziewczyny(wiadomo zdjęcia to podstawa)
-słuchawki dla mnie
-power bank skłaniał bym się ku temu większemu( 16k pojemności )

I tu pytanie jakie telefony dla nich wybrać,dodam tylko że nie bardzo chciałbym zbankrutować.
No i słuchawki mają być douszne, może ktoś miał okazję je testować głównie będą na miasto i siłkę.

A i może przy tego typu zakupach jednej marki może dostanę jakiś rabat ?
Jaki sklep polecacie ?

Z góry dzięki za odpowiedź.
  • 22
@msmusic16: Xiaomiforsale sa kompletnie nierzetelni. Chcialem u nich kupic dwa telefony i zadnego nie mieli w magazynie, nie umieli odpowiedziec na pytanie kiedy beda je miec, a do tego wyszli z propozycja, zebym kupil i dopiero wtedy sie zorientuja, czy beda mogli zrealizowac moje zamowienie, jesli nie, to oddadza pieniadze. WTF...
@szybki_bil: jeżeli masz na myśli podstawowe funkcje telefonu takie jak wykonywanie rozmów, wysyłanie smsów czy obsługa poczty to faktycznie tyle wystarczy. Ale spróbuj zainstalować na takim telefonie inne aplikacje, które z każdą aktualizacją mają coraz większe zapotrzebowanie na RAM. Telefonu nie kupuje się na miesiąc ale na 1-2 lata. Wtedy słabe parametry będą jeszcze bardziej odczuwalne nawet przy zwykłym przeglądaniu stron www.
@msmusic16: Ja używam od ponad miesiąca gdzieś tak, xiaomi mi4c i jestem zadowolony chociaż telefon ma wadę w postaci zbyt szybko wyczerpującej się baterii. Przy normalnym użytkowaniu wytrzymuje jeden dzień (przy aktywnych dwóch kartach sim) ale porobie trochę więcej fotek, jakieś rozmowy na Skype i 2-3 godzin brakuje do końca dnia. Plus jest taki że tel ma nowe USB i się szybko ładuje (tak na oko od 0 - do 100%w
@msmusic16:
Raczej nie licz na upusty jesli bedziesz bral 2 telefony sluchawki i powerbank. To nie sa ilosci przy ktorych mozna negocjowac cene.
Co do telefonow, redmi note 2, albo redmi 2 pro, oba przetestowane sprawdzone przez mirkow i nie tylko, dosc budzetowe, ale w tej cenie nie znajdziesz niczego porzadniejszego z lepszymi "flakami".
Polecalbym zakup na ibuygou, dostaniesz kupon po rejstracji obnizajacy cene, masz wysylke dhl, masz ubezpieczenie od VAT.