Wpis z mikrobloga

@Mental9009: nie jestem z Krakowa więc ciężko mi pomóc bardzo konkretnie, ale jeśli lubisz broń i jesteś nią zainteresowany to nie czekaj, tylko działaj.

Jak zacząć? Znajdź strzelnice w Krakowie i zacznij dzwonić z pytaniem czy mają klub strzelecki i jak/za ile można się zapisać. Interesują Cię jak najprostsze zasady, typu przychodzisz, płacisz xxx zł i jesteś zapisany. Im mniej zapychaczy typu staże, itd. tym lepiej. Jak się nie da bez
@Mental9009: Też od jakiegoś czasu myślę nad zrobieniem pozwolenia na broń, i niestety dochodzę do wniosku że Kraków jest mało przyjazny strzelcom. Na południe od Wisły nie ma żadnej strzelnicy, w miarę blisko centrum są dwie, z czego jedna ma kiepskie opinie, a druga jest chyba bardziej takim PRLowskim ośrodkiem do strzelania z wiatrówki dla klas gimnazjum. Żeby sobie postrzelać trzeba by jechać na koniec miasta na strzelnicę Pasternik, albo w
@ZetarXenil: tak naprawdę to możesz spróbować olać strzelnice w Krakowie i zapisać się do KS Garda w Ostródzie :)

http://www.ksgarda.pl/index.php?option=com_rokdownloads&view=folder&Itemid=153&id=132:deklaracja-czonkowska

Np. członkami Gardy jest sporo osób z Warszawy. Jeśli nic się nie zmieniło, to nadal przyjmują zainteresowanych z całej Polski. Na pewno warto się skontaktować i spytać.

Oczywiście do patentu wypadałoby potrenować, więc tak czy owak jakaś strzelnica w okolicy będzie niezbędna.