Wpis z mikrobloga

Czy ktoś w ogóle czyta, sprawdza to co publikuję w kolejnych odcinkach "Wpadło mi w ucho..."? Z każdym odcinkiem widzę garstkę stałych i wiernych osób, która coś skomentuje, a co z resztą? Ponad 240 osób subskrybuje tag, który utworzyłem specjalnie na potrzeby tego słuchowiska. Tworząc je, miałem też nadzieję na jakieś dyskusję o publikowanych artystach, a tu bieda. Garstka wiernych fanów coś pisze.

Słuchacie w ogóle tych artystów? Czy może błędnie interpretujecie cel tego słuchowiska - i czekacie tylko na coś, co jest Wam znane? Tworzę to słuchowisko dla wszystkich poszukiwaczy nowych brzmień, nowych gatunków i artystów. A chyba większość sprawdza tylko tych artystów, którzy gatunkowo pokrywają się z tym czego słuchają - zamiast posłuchać czegoś nowego.

Zachęcam więc do jakiś dyskusji pod kolejnymi publikacjami, albo chociaż do skomentowania czy znacie danego artystę, czy wpadł Wam w ucho. A wiernym czytelnikom/słuchaczom dziękuję, że napędzają mnie do dalszego publikowania swoim komentowaniem i dyskutowaniem.

A może znajdzie się ktoś, kto dzięki "Wpadło mi w ucho..." odkrył coś nowego? Nowe brzmienie? Artystę?

PS. Przypominam też, że dla tych którzy nie zaglądają regularnie na Wykop, jest wersja słuchowiska, którą publikuję na Facebooku. Z przyczyn oczywistych odcinki są nieco opóźnione względem Wykopowych, ale powoli nadrabiam z materiałem. Może z tego portalu korzystacie częściej i tam wolicie dyskutować? Poza tym FB daje Wam też wygodny dostęp w formie mobilnej.

#wpadlomiwucho

#muzyka
Emtebe - Czy ktoś w ogóle czyta, sprawdza to co publikuję w kolejnych odcinkach "Wpad...

źródło: comment_sSQwvHaq4LWIzz9jgyj3KcPe0HzfIEgs.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Emtebe: Moze nie większość, ale sporo przesł#!$%@?ę, ale to zależy od nastroju, często podrzuciłeś coś, czego potem słucham cały wieczór w spotify, po robocie jak Lia Ices, ale następnego wieczoru, mam już ochotę na coś innego, i niekoniecznie coś z aktualnego odcinka. Nie komentuję bo nie znam się na muzyce, jak napisałem, słucham zależnie od kondycji psychicznej ;) Dobrze, że to robisz, chociaż być może nie osiągasz w 100% takiego
  • Odpowiedz
Ja znam 90% tego co proponujesz - nie komentuję, no bo co mam mówić, że zajebiste to jest to oczywista oczywistość. Ale zawsze odsł#!$%@?ę linkowaną muzę, nawet jeśli znam, bo prawie zawsze jest wpasowana w mój gust muzyczny. Jeśli o mnie chodzi, to powinieneś jakiegoś blogaska muzycznego zacząć, na wykopie to chyba marnuje się. No i nie zniechęcaj się tak szybko brakiem zainteresowania.
  • Odpowiedz
@Emtebe: Dzięki Tobie odkryłem kilku artystów (xploding plastix, tarzan boy, olafur arnalds), dowiedziałem się o nowej płycie (woodkid) czy zdobyłem motywację do poznania artysty bardziej (Bajzel). W większości wypadków, przesł#!$%@?ę pierwszą piosenkę, jak jest fajna/trudna do określenia, to daję następną. Ale często nie mam czasu/ochoty na coś nowego :/
  • Odpowiedz
@Emtebe: Słucham, właśnie po to teraz wszedłem na Wykop. Twoja twórczość to tak naprawdę jedna z najbardziej wartościowych rzeczy tutaj, jestem pełen podziwu. A nie komentuję, bo się najzwyczajniej na tym temacie nie znam. Wiem, że coś mi się podoba lub nie, ale dyskusja o muzyce to nie moja działka. Myślę, że to samo może powiedzieć większość subskrybentów. Wytrwałości życzę w przygotowywaniu kolejnych odcinków, oby były tak dobre, jak dotychczasowe.
  • Odpowiedz
@Emtebe: Ja prawie zawsze robie sobie taki secik z tych kawałków, które wrzucasz. Się nie zniechęć tylko! Kilka rzeczy, których nie znałem weszło już do mojej stałej playlisty.
  • Odpowiedz